Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy dolgozzák fel, hogy élik...

Hogy dolgozzák fel, hogy élik az életüket azok, akiknek a városát bombázzák?

Figyelt kérdés

A minap jött szembe egy hír, hogy egy ukrán várost bombáztak az oroszok, a képen ott egy kávézó, egy hölgy sepregeti a kirakat maradványait. Bennem felmerül a kérdés, mi az értelme ennek? Úgy értem, ha bombatalálat éri a városomat, minek sepregetem az üvegszilánkokat és miért nem hagyom ott a francba az egészet? Hogy lehet így bármi jövőképet, reményt fenntartani?


Mondom ezeket úgy, hogy alaposan még nem gondoltam át ezeket, ilyesmi helyzetbe se keveredtem.



ápr. 19. 11:24
 1/3 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Nem tudom de nem szeretném megtudni, borzasztó lehet
ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért nem hagyják ott mert oda köti őket minden - a lakásuk, a munkájuk, minden vagyontárgyuk amit egy élet munkájával hoztak össze.

Londonban ennél is keményebb bombázások voltak, mégsem menekült el mindenki (csak a gyerekek egy részét evakuálták). Az szokott tiplizni akinek nincs ott semmije (se lakása, se más ingatlana), vagy nagyon sok a suskája és megteheti hogy egy időre dobbant.

ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet így bármi jövőképet, reményt fenntartani?"


Ezt mondjuk itthon sem nagyon értem.

ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!