Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha idén nem is, de jövőre...

Ha idén nem is, de jövőre vége lesz az Ukrajnai háborúnak?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Mikor bidlereket eloveszik a majdanert es irak mondvacsinalt urugyel valo lerohanasaert....na utanna beszelhetunk az oroszokrol is...de ameddig ezt tanuitottak demokraciakent ne sirjanak ha valaki eltanulja...Az oroszok ott tevedtek hogy nem dobtak rogton atomot nullandekra...megtanultak volna rogton nem megyunk mas nagyhatalom erdekszferajaba.
ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
11: Putler bunkerét is eltalálhatja egy atom, ha sokat ugrál. De szerintem ma már inkább ne igyál többet. Ja, és tanulj meg írni.
ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Majd ha megjön az esze a még életben maradt maradék ukrán fiatal férfiaknak, katonáknak és puccsal leváltják végre Zellert, hogy egy normálisabb, tárgyalásra képes politikust ültessenek a helyére, na akkor igen + a kárpátaljai helyzet rendezése.
ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Az oroszokon múlik a béke. 5 perc alatt kitörhet a péke ha az agresszor ruszkik visszatakarodnak orkiába és a szomszédos független ország civileinek a gyilkolását befejezik. Putyin pedig legyen tökös és jelenjen meg hágai bíróságon mivel 2 éve szándékosan civil célpontokat támad.
ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Az amerikai kongresszus végre megszavazta a 60 milliárd dollárt az ukránoknak. Miután az áruló Trump és a pincsije, Johnson, fél évig keresztbetettek a dolognak. Hatalmas többséggel ment át. A repubok nem szélsőséges része is mellette van. Ez jó hír, de félek, hogy elkésett.
ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

hat..atomot az oroszra...az a baj hogy 6 ezer darab van nekik...de azon tenyleg csodalkozom miert nem atomozza le az angolokat...mert mi lenne..koztudott hogy benne vannak a buliba...ha atomhaboru ugyis mindegy ha nem letorne a naci szarvuk amiert nem is volna kar...a baj hogy nem tanulja elegge az amcsi demokraciat...ha szorult helzetbe vagyok atom last kubai valsag melyen halgatva hogy a kuai raketak telepitese csak valasz volt a natonak a torokorszagi atom telepitesre..ha nyero helyzetbe vagyok szinten atom last nagaszaki es hirosima ennek fenyeben tenyleg erthetetlen miert nem dob atomo az orosz mar reg...mert mit veszitene az atom viszabombazna mint a nyugatot mint a keletet a kokorszakba es az a nyugatnak fajdalmasabb mert a nepe nem annyira birja a nelkulozest ha kell....Szoval inkabb arol kellene diskuralni miert demokracia gyongyszem :

1. bemenni mas atomhatalom erdekszferajaba..

2. lemeszaroltatni egy nepet nyugati erdekekert hisz jonson elvtars mar elkotyintota hogy megvolt a megalapodas de nem engedtek megkotni

3. az allami terorizmus amit sigorszki megkoszon es megse mer egyetlen fuggetlen europai birosag se szot emelni

4.bucsai meszarlasrol keszult olasz video ahol feltamadt a halott miutan meg a bemondo ertekezni kezdett a megrendezett dolgokrol kivagjak a munkahelyerol mert ize...szolasszabadsag ugye...

5. macron siman belelovet eles toltenyel a sarga mellenyes tuntetokbe es az ok...

6. mark rutte elvtars meg kutyakkal konygazal es gumibotal felszerelt rendoroket vezenyel kovid ellen tuntetokre majd bognek hogy felboszul a tomeg...


Szoval ez a sok fasag amint demokracia neven eladnak...meg stalin is megirigyelne...elvegre stalin nem lepet kozbe gorogorszaga mikor a kommunistak felkelest robbantottak ki , mert megegyeztek teharanban mig a minszki egyezmenyrol maga hollande meg merkel mondja hogy nem is volt celjuk betartani...es bognek hogy az orosz most nem akar targyalni...

ápr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

16: a NATO-nak több mint 6000 atomtöltete van ám, és ennek egy része az angoloké, helló.

De figyelmeztettelek, hogy már ne igyál többet. A jelek szerint nem bírod megállni.

ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17 Szólok, hogy az atombomba nem olyan mint a pofon, hogy csak annak fáj akinek adják és az nyer aki többet szór a másikra.

Az atombombát éppen azért nem szabad egyet sem ledobni a másikra mert azonnal visszaküld ezret cserébe, te meg az összeset, de már csak arra lesz idő utána, hogy lássuk a gombafelhőket aztán mindennek és mindenkinek vége.

Atomháborúban nem lesz győztes. Túlélő sem biztos.

ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%
18: nem én akarok atommal dobálózni, hanem az eggyel fölöttem lévő, aki össze-vissza zagyvál egy jobb képességű másodikost alulmúló helyesírással. Szerintem ezt neki szántad.
ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem arrol van szo hogy megynerheto e vagy sem csak a nyugat arra jatszik az oroszok nem merik bevetni...hat sajnos igen...sot nyugati demokracia tanitas szerint:

1. Ha szorult helyzetbe vagyok atom (lasd kubai valsag)

2. Ha nyero helyzetbe vagyok atom (lasd nagaszaki es hirosima)

Ezek utan mibol gondolja a nyugat hogy van eselyuk Ukrajaban?

máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!