Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha Kijev elesik, akkor melyik...

Ha Kijev elesik, akkor melyik EU-s országban alapít Zelenszkij emigráns-kormányt?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem fog elesni, mert a hadi iparnak az a jó, ha sokáig elhúzodik a háború. Ez még 4-5 évig kitart. De azt se felejtsük el, hogya Ukrajnában már 10+éve háború van csak senki se beszélt róla. :)
ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Most őszintén, nézz már magadba, gondold át a dolgot, aztán válaszolj arra a kérdésre: honnan a bús büdös fenéből tudná ezt itt bárki is? Szerinted hányan irogatnak ide a legfelsőbb ukrán vezetésből? Meg egyáltalán miért gondolod, hogy Kijev elestével automatikusan külföldre menekülne a kormány?
ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jeffrey Spender ***** válasza:
75%
Szerintem Londonban.
ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jeffrey Spender ***** válasza:
25%

# 2


Ha Kijev elesik, akkor hova cuccolna át ?


Lembergbe ?

ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Hogy a frászba esne el Kijev? 2 éve körbezárták a ruszkik és ki is pucolták onnan őket az ukránok, akkor még full saját erőből.


Értem én nem kedveled az ukránokat és imádod a ruszkikat de ekkora badarságokat kérdésnek álcázva felviszi az ember vércukrát.

ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

"Ha Kijev elesik, akkor hova cuccolna át ?"


Ugyanaz áll erre, mint amit a kérdezőnek írtam: honnan a francból tudnám én, hogy mi az ukrán vezetés terve erre az esetre? Miért ne cuccolhatna át akármelyik nyugatibb városba? Mi akadályozná őket ebben?

ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem Miskolcon.
ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Elhanyagolható esély van arra, hogy Kijev elessen. A háború elején még nem ment annyi támogatás, utánpótlás az ukránokhoz mint most, mégsem sikerült a ruszkiknak bevennie.

Amúgy szerintem London, stílszerű lenne ha egyből De Gallue egykori emigránskori villáját kapná meg :)

ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!