Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » ZMNE katonai vezető alapszakon...

ZMNE katonai vezető alapszakon a nők melyik szakirányokat választhatják, és melyeket nem? Hol vannak a legtöbben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 11:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még egy kis kiegészítés; ha van olyan szakirány, amire nem jelentkezhetnek, akkor annak mi az oka? Köszönöm előre is a válaszokat!
2010. dec. 9. 11:18
 2/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert én is oda akarok menni!!
2010. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenhova mehet.
2010. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, van olyan hely, ahova nem mehetnek... :O
2010. dec. 10. 09:45
 5/12 anonim ***** válasza:
én is úgy hallottam, hogy bárhová mehet nő!csak majd amikor felszerelsz katonának, akkor van pár dolog amit nem csinálhat nő, én úgy hallottam, hogy pl felderítő nem lehet!de már az se biztos!mi szeretnél lenni? hány éves vagy?
2010. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még gondolkodom, nem tudom melyik szakirányban lehetnék a legjobb, a legeredményesebb, csak azt tudom, hogy mindenképpen a katonai vezetőire akarok menni. Kicsit tartok attól, hogy lányként milyen lesz majd a katonaságban, de úgy vagyok vele, hogy elég elszánt vagyok, hogy teljesítsek mindent, amit megkövetelnek majd. :) Ti mit tanácsoltok? 16 éves leszek, jövőre érettségizem, utána tervezek egy évet kihagyni, jogsit és 3 nyelvvizsgát szerezni abban az évben. (2 felsőfokút - angol és német -és egy középfokút, hogy legyen :)) És ez alatt lesz időm még jobban felkészülni az alkalmasságira is. Kicsit tartok ettől az egésztől, de mást nem bírok elképzelni magamnak, ez az egyetlen célom.
2010. dec. 10. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan kemény, mint ahogy gondolod.
2010. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a 12:10-es vagyok!szerintem mi sokban hasonlítunk én is a Zrínyire szeretnék menni katonai vezetői szakra, csak még egy kicsit tartok attól, hogy hogy illeszkedek be a sok fiú közé!remélem sikerülni fog neked!én meg most fogok érettségizni májusban szóval majd eldől, hogy bejutok-e vagy nem!!szia
2010. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hű, majd meséld el, hogy alakultak a dolgok, nagyon kíváncsi vagyok!! Drukkolok neked!! :))
2010. dec. 14. 14:54
 10/12 anonim ***** válasza:
oks!köszi:)
2010. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!