Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetnék helikopter...

Hogyan lehetnék helikopter (esetleg vadászrepülőgép) pilóta az amerikai légierőnél?

Figyelt kérdés
A magyar és a román légierőről már tudok pár dolgot( Erdélyi vagyok 19 éves), emiatt kérdezem, hogy ha vki tudna az amerikai légierőről és az ottani kritériumokról vmi hasznos információt, akkor várom a válaszát!
2010. dec. 19. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Van a kicsi kezed, és valószínüleg egy email megírásához szükséges értelmi szinvonalod (kellene, hogy legyen). Nekik pedig minden bizonnyal van ügyfélszolgálatuk és honlapjuk, ahol elérhetőséget és információkat találhatsz... a többit találd ki magadtól.
2010. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
alapból amerikai állampolgárság kell ahhoz h bejuss a hadseregbe a többiről nem is beszélve...
2010. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első, erre énis gondoltam te nagyokos, de előtte gondoltam felteszem itt hátha vannak akik tudnak is vmit a témában...

ezért kérem olyan irjon akinek van valami fogalma arról, hogy működnek odakinn a dolgok, előre is köszi

2010. dec. 19. 16:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én is azt mondom hogy kár előreszaladni.Magyarországon pl ahhoz hogy egy egyszerű smasszer legyél komoly problémát okozhat ha nem vagy született magyar(hanem mittudomén székelyföldi magyar vagy aki felvette időközben a magyar állampolgárságot pl mint pont te)

ha idehaza is ilyen finnyásak szerinted mennyire precíz és túlzott biztonságpolitikai tényezők nehezíthetik odakinn a helyzeted??

2010. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát ez mondjuk igaz, pont ezért gondolom, hogy odakint nyitottabbak a külföldi "munkaerő" iránt, amerika mégiscsak az újvilág, mégsem ennyire rasszisták mint az itteniek, elvégre nemvagyok mexikói xD
2010. dec. 19. 22:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát azért más az ha valaki mosogatni megy ki vagy vadászpilótának.Amerika a létszámhiányt állítólag úgy oldja meg hogy büntetett előéletű embereket is bevesz a hadseregbe csakhogy frontra küldhesse őket(a kirívó visszaéléseket ilyen bűnözők követik el és nem a normál katonáknak megy el az eszük).De vadászgépet vezetve elég hacsak egyszer bekattana a "munkaerő" és kilőné a Fehér Házat.Ahhoz hogy valaki ilyen beosztást kapjon ahhoz igencsak fulljenkinek kell lenni.A lehetőségek országában sem mernek rábízni bárkire ilyen gépet.
2010. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem tudom mit értesz az alatt hogy rasszista,de szerintem nem ismered az igazi amerikaiakat.Az USA nem csak New Yorból és Los Angelesből áll.Az igazi amcsi mentalitás az úgy Oklahoma,Texas illetve a kevésbé ismertebb államokban van.Olyan a gondolkodás arrafelé mint itt a Jobbiknak meg a Gárdának(és most se nem dicsérem se nem leszólom ezt csak közlöm),csakhát ott nem szélsőségesezik le őket mert akkor alig lehetne kiket mérsékelt konzervatívnak hívni.
2010. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát ez igaz ezzel énis egyetértek, csak arra gondoltam azért Amerika is európaiakból lett, szal mégsem úgy néznek európára mint mexikóra, már ha tudják hol van...xD nade csak több esélye van 1 büntetlen előéletű európainak mint 1 börtöntöltelék amerikainak, s még hallottam am olyanokat is a letszám hiánnyal kapcsolatban, hogy ottsincs nagy túljelentkezés a seregnél + a népesség egyre nagyobb része válik harcképtelenné például az elhizás miatt meg ilyenek
2010. dec. 20. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd.Sok amerikai azt sem tudja,hogy hol van Magyarország.Szóval nem néznek rád másképp,mint egy mexikóira.Az ő szemükben fehérn*ggerek vagyunk.Nem sok esélyed van amcsi pilótakarrierre.Hozzáteszem itthon sem sok.
2010. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

I think I should know how

To make love to something innocent

Without leaving my fingerprints out, now

L-O-V-E's just another word

I'll never learn to pronounce

How do I say I'm sorry

'Cause the word is

Never gonna come out no

L-O-V-E's just another word

I'll never learn to pronounce

2010. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!