Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Március közepén megyek a...

Március közepén megyek a Francia légióba. A Danabol illetve Stanazol mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből? Mert elég komoly felvételi van. (Vér/vizelet vizsgálat. ) És nem szeretném ha kiderülne, hogy szteroiddal készültem fel.

Figyelt kérdés
A sok okos hanyagoljon légszíves! Itt a fizikai felmérő nem játék... És sajnos kell a felkészüléshez.
2011. jan. 11. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem te voltál múltkor ugyanezzel a kérdéssel? csak ott katonaság volt.
2011. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
szerencsétlen idióta
2011. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem én voltam! Most érdeklődök először...
2011. jan. 11. 17:19
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

Grat neked!


Kíváncsi vagyok, hogy fognak leereszteni az izmaid, amikor teljesen kimosódik a szervezetedből a szteroid, és élvezed majd a csodás légiós kosztot...


Gyanítom te is azok között leszel, aki csodálkozik, hogy hát ezt nem gondolta volna... És jó esetben túléled.


Igen, a fizikai felmérő tényleg nem játék. Csak éppen a valódi fizikai állapotodat mérnék fel, nem pedig a felpumpált, drogos teljesítményedet.


De szerencsére ez a te életed, és te dobod majd fel a pacskert, és nem én. Jó szórakozást!

2011. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infót... De nem ezt kérdeztem!
2011. jan. 11. 17:24
 6/23 Colonel ***** válasza:
100%

Ha erre szteroiddal kellett készülnöd az már régen rossz!

[link]

2011. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egy légióban nem annyi igénybevételnek leszel kitéve mint egy felvételi erőnléti vizsgán. Meg fogsz pusztulni, ha még ehhez is szteroid kellett.
2011. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd tovább és nem fogják akkor már látni.... Mindenesetre tényleg szomorú,hogy szteroid kellett a felkészüléshez.Ott nem fogsz tudni ilyesmit szedni.Akkor pedig meg fogsz dögleni ezek nélkül.De ne legyen így!Sok sikert!
2011. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Miért kell a felkészüléshez szteroid?

Tudod egyáltalán milyen ott a felvételi és a kiképzés?

2011. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha neked a bekerüléshez is csalni kellett, a bennmaradáshoz vajon mi fog kelleni?
2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!