Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » én magyar/német állampolgár...

én magyar/német állampolgár vagyok és szeretnék a német seregbe (Bundeswehr) bevonulni és a feltételei egyike az amit nem értek, hogy 3 ajánló levél kell hozzá. de 18 évesen, hogyan tudok annyit összeszedni?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm
2011. jan. 16. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy.
2011. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Németországban kell ismerősöket megkérni erre.
2011. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudtam, h németországban még hadikötelezettség van úgymond, tehát, h behívnak, mint nálunk is régen. nem igazán értem, h mi ez a dolog az ajánlólevelekkel, nem lehet, h vmit félreértettél? esetleg érdeklődj utána még egyszer. ...azért is logikátlan, mert egy németországi német áll. polg. is hogyan szedjen össze 18 évesen 3 ajánlólevelet?!

de amúgy, ha mindenképpen kell, akkor vegyél vmi piacon, van ott mindenféle dokumentum xD

2011. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D
2011. jan. 16. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Toborzóiroda? Biztos adnak róla valami infót.

Talán ez valami olyan marhaság, mint annó nekem volt a háztartásos papírokkal. Ahhoz, hogy igazolást kapjak arról, kik és hányan élnek az én háztartásomban, 2 szomszéd aláírása is kellett. Baromság az egész sztem.

2011. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kettős állampolgár? akkor nem vonulhatsz be...én is oda szeretnék bevonulni de nekem végig kell csinálnom még az állampolgársági procedúrát -.-
2011. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!