Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » ZMNE védelmi igazgatási...

ZMNE védelmi igazgatási szakán van fizikai alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden részlet ha tud valaki mesélni mert telefonon nem válaszolnak semmi értelmeset. Köszi!
2011. jan. 16. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ahogy látom te is szerepelsz a linken, arra nem tudom a választ hogy milyen OKJ-s szakmákért adnak többlet pontot? A tanulmányin azt mondták hogy amit a felvi.-hu pontszámító kalkulátora beszámít azt nekik is el kell fogadniuk. Erről tudsz esetleg valamit?
2011. jan. 17. 05:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos erről nem tudok semmit, viszont csodállak, hogy neked sikerült elérned a tanulmányi osztályt. Én fél éve próbálom, de mindig kávéznak.
2011. jan. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen elég komolyak. Te hány ponttal jutottál be a suliba? Nekem még kell javító érettségit tennem magyarból mert nincs meg a minimum... :S
2011. jan. 17. 05:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Na majd elolvasom az egész beszélgetést, most mennem kell köszi a segítségeket remélem találkozunk!
2011. jan. 17. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!