Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Augusztusban voltam alkalmassá...

Splash kérdése:

Augusztusban voltam alkalmasságin, minden rendben volt de azóta még nem szóltak semmit, csak egy telefon volt, hogy szándékomban áll-e még katonának menni? Mi várható 2011-ben? Vajon mikor hívnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:19
 1/4 vzs ***** válasza:

lesznek bevonulások, de ennél közelebbit senki sem tud. sajnos ilyenkor nincs mit tenni, csak várakozás...

sorry

2011. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van.Én több mint 1 éve várok.Most éppen újra kell csinálnom az alkalmasságit mert lejárt. :/

A Honvédségnél nem lehet tudni semmit.Az a biztos ami már megtörtént.Nekem áprilisban szóltak hogy mehetek kiképzésre,meg volt már minden papíron, aztán bevonulás előtt 2 héttel jött a telefon, hogy mégse férek be.:/

Úgyhogy megint várok...

2011. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 11-én voltam a pesti toborzóirodában, tartalékosnak jelentkeztem, és nem kaptam semmilyen értesítést.

A sereg éppen nagy átszervezések közepén tart, szóval annak is örülhetsz, hogy egyáltalán számba vettek, meg tudják, hogy jelentkeztél.

Ahogy az első is mondta, ilyenkor várakozni kell.

Lehet holnap felhívnak, lehet, hogy félév év múlva vagy azután se.

Vagy menj be a toborzóirodára és kérdezz rá, hogy most mi van a jelentkezéseddel.

2011. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem már minden megvan,csak a behívó telefont várom.

Remélem tavaszig megjön!

2011. jan. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!