Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Debrecenben mi a helyzet?...

Splash kérdése:

Debrecenben mi a helyzet? Mennyire fogadnak mostanában szerződéses katonákat? Ha valaki tud fejleményeket írjon! Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 20:28
 1/7 vzs ***** válasza:
nem Debrecen, de MH általános helyzet, hogy mindenhová kell az ember! létszámhiány van, szerintem két kézzel kapnak utánad, ha Debrecenbe akarsz menni, alkalmas vagy és sorra kerülsz. ez sajnos elég sok mindentől függ, elképzelhető, hogy sokat kell várni. írta itt valaki, hogy egy évet várt, szóval újra kellett csinálni az alkalmasságit
2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Engem most hívtak,hogy csak a mentesítő papírt várják ami után nagyon felgyorsulnak az események.

Talán nem kell újra csinálni az alkalmasságit.

Mi a véleményed?

2011. febr. 1. 21:16
 3/7 anonim válasza:
Ha-ha-ha! AZ alkalmassági 1 év után já le de ha telefonálsz az 1 év lejárta előtt a honvéd kürházba akkor meghosszabbítják még egy évvel!
2011. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyet még nem hallottam.

Egy telefon és ennyi.

Túl egyszerű és nem életszerű.

2011. febr. 1. 21:52
 5/7 vzs ***** válasza:
eddig akárkivel beszéltem (nem kevés ember, akik ma katonák) mindenkinek újra kellett nyomni az alkalmasságit
2011. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért van rá esély?!
2011. febr. 1. 22:39
 7/7 anonim válasza:
Van ha egészségügyileg megfelelsz!
2011. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!