Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek Irán tényleg...

Szerintetek Irán tényleg békés célokra akarja használni az atomprogramját?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Majd zsarol vele, mint ÉK.
2011. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

aha szerintem is.

am olvastam, hogy izrael megakarja támadni iránt, és azt is olvastam egy diator által linkelt összeesküvés elméletes honlapon, hogy igy akarják majd kirobbantani a 3. világháborút

2011. febr. 6. 18:10
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Izrael nem akarja megtámadni iránt, és Irán sem Izraelt szerintem tanultak a hatnapos háborúból.
2011. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

aha


én is csak olvastam egy cikkbe...bocs most nem tudom belinkelni, de asszem az index-en irtak róla

2011. febr. 6. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Körülményektől függ, ha kitör egy háború biztos, h nem fogja azt mondani, h nem arra fogja használni.

De am eléggé érdekes, h Iránnak tilos, Amerikának, Izraelnek meg nyugodtan.

2011. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Amerika, é Izrael demokráciák, Iránban agyonlövik az ellenzékieket, nőket követnek halálra, iszlám vallási uralom van, és közük sincs az emberi jogokhoz.
2011. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Utolsónak:

könnyebb fikázni, mint megérteni?

ON

Csak az a bajuk, hogy nem az USA, vagy valamelyik fő szövetségese a beszállítója.

2011. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

60

Nem vagyok nehéz felfogású, de ezt most nem értem. Van három ország, abból kettő demokratikus, nem alibi választásokkal, egy pedig nem, kettő világi állam, egy pedig nem. Nemde?

2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

aha és arról az összeesküvésről mi a véleményetek amit irtam miszerint így akarják kirobbantani a 3. vh-t ??


diator válasza nem érdekel!!!!

2011. febr. 6. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Az atomprogramot nem az állampolgárai ellen fogja használni, egyszerűen az a probléma, h nem hódol be az Amerika-Izrael tengelynek.
2011. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!