Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hajtóvadászat indul Magyarorsz...

Hajtóvadászat indul Magyarországon? Mi lesz ebből, elmenekülnek a gyílkosok? Kettőt már külföldön kaptak el.

Figyelt kérdés
Hallhatáttok a hírekben, hogy Cozma apja 300 katonával indult ide, mondván a fia haláláért halál a bosszú.
2009. febr. 9. 14:56
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
12%
Sajnos nem egészen értem a kérdező kérdéseit. Melyik gyilkosságokra gondol és kik menekülnek. Úgy gondolom, hogy menekülés igazán a 2010-es választások után lesznek, vagy rosszul látom?
2009. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Te nem nézel híreket? Marian Cozmát vasárnap hajnalban meggyilkolták cigányok!
2009. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Sesum apja jön amúgy! Remélem előbb kapják ők el a gyilkosokat, mint a rendőrök! Akkor legalább tényleg megkapják a méltó büntetést! Remélem lógni fog az összes! Mert a börtönben etetni az én pénzemből nem fogják azokat a mocskokat!
2009. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen a 27 éves kézilabdázóra gondolok, akit megöltek. Az apja bosszút esküdött. A következményekre vagyok kíváncsi, hogy mik lehetnek, ha megérkeznek.
2009. febr. 9. 15:11
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Remélem meglakolnak érte a mocskos cigányok! Szemet szemért...
2009. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
95%
Nos! Most már tudom miről van szó így természetesen meg van a véleményem a dologról és nagyon remélem megfognak bűnhődni a gyilkosok! Bocsi!
2009. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Felháborító ami történt. Nem lehet szavakat találni.

Mégis azt mondom, hogy nem kellene hagyni az önbíráskodást.

Azért gondoljátok végig.

Hová vezet ez így? mindenki feszült, fél a holnaptól. Emlékszem, amikor a megélhetési bínözés annyi volt, hogy a boltosok elfordultak szégyenkezve, amikor a kisnyugdíjas ellopta az egy kiflit és az iskolatejet.

Ma már a megélhetési bűnözés szintje lassan a fegyvertelen bankrablási kísérlet "magasságában" van.


Ha elkezdjük nyírni egymást, annak nagyon sok ártatlan áldozata lesz.

Sokkalszomorúbb az, hogy a vezető körök még mindig nem látják be, hogy ez így nem jó, a dumán kívül valamit tenni kell.

Magyar Gárda, Cigány Gárda?

Polgárháború?

A golyó nem válogat ám, az nem kérdezi meg az ötéves kisgyerektől, hogy te cigány vagy, vagy fehér?

... és ha az ötéves kisgyerek éppen a tiéd?

2009. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vagyok vele, hogy aki megérdemli bünhődjön!!!
2009. febr. 9. 15:57
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ezeknek a börtön nem büntetés, hanem egy szanatórium a tesókáik között!

Oda is haza mennek!

2009. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
82%

Az összeset ki kellene végezni!! Miért nem lehet összefogni, és kivégezni mind?? Milyen hasznuk van? Minek léteznek? Még azért a levegőért is kár, amit belélegeznek!! Hát, könyörgöm.. a saját hazámban rettegnem kell??? Nem mehetek szórakozni, mert bármikor megkéselhetnek?? Hova fajul a világ? Milyen vezetése van ennek az országnak?? Azok a mocskok ott fenn nem féltik a kölykeiket??

Vérlázító, ez a hozzáállás!!

Az embernek kinyílik a bicska a zsebében!! Így szüljünk gyereket, erre a világra, ahol a büdös cigánynak lassan több joga van, mint nekünk magyaroknak??

Tudjátok mit? Én azt mondom, jöjjenek csak! Mészároljanak le amennyit csak tudnak!!

Pffujjjjj.... undorító férgek!! Ezek nem érdemelnek mást!

És köpök az ország vezetésére is, hogy nem tudnak rendet tenni és megvédeni a népet!!

Ez az Én véleményem erről a dologról!


A vasárnap hajnalban meggyilkolt sportoló hozzátartozóinak pedig őszinte részvétem és emberfeletti erőt kívánok ahhoz, hogy elviseljék ezt a tragédiát!

2009. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!