Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Vietnámi Néphadsereg jelenle...

A Vietnámi Néphadsereg jelenleg erősnek számít? Illetve olyan híreket olvastam hogy 5. generációs orosz lopakodó repülőgépeket vesz, mennyire igaz ez? Kishatalom vagy középhatalom? Komoly válaszokat kérnék.

2011. febr. 20. 23:31
 1/3 anonim válasza:
Az lehet, hogy nem modern a fegyverzet, ruházat, vagy bármi más, egy Légió, vagy SAS elbánna velük, dzsungel harcmodorra tanítva , ha kellene, de ők alapból úgy kezdték, szóval lehet, hogy elég erősek.. :D
2011. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem technikailag nem erősek, de a katonáik nagyon makacsok, magas ellenálási szintet mutatnak. Énszerintem kishatatalom.
2013. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, kishatalom, de a katonai harci készség magas, ellentétben mondjuk a románnal ami konstansan iszonyat alacsony. Ez azt jelenti, hogy a harci szellem, sé katonai telejsítmény kiváló.

Teknikai vonalon szerintem nem jelentősek, inkább régi szovjet felszereléssel rendelkeznek.


Az hopgy az oroszok nem adják el nekik a legújabb 5. generációs teknológiájukat az fix, szerintem nem adnak el senkinek sem még pár évig, amíg teljesen nem álltak át ők is... Még csak formálódik a kínai+orosz vezetésű katonai szövetségi rendszer, így megtartja mindegyik magának amilye van, és csak az elavult teknikát "árusítja" ki, amit ő maga éppen kivezet a jelenbő..

2014. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!