Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem létrejöttével mire lehet számítani a ZMNE-n a civil szakokkal kapcsolatban? Megszűnnek majd vagy bővül a körük? Illetve a most meglévő polgári képzések az egyetem épületén belül maradnak?

Figyelt kérdés
És olvastam hogy a Zrínyin sok civil szakot eltöröltek. Mi történt az ott tanuló civilekkel (pl lennedő mérnökök, pénzügyesek)? Ők még befejezhetik a tanulmányaikat vagy átpasszolták őket valahová?
2011. febr. 24. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy a Figyeszben miféle öntelelők ülnek, arra csak egy példa: 1996 óta a Ludovika kezelői joga a Magyar Természettudományi Múzeumé és benne is működik (bár az épület egy része még romos, nincs befejezve). Ráadásul nincsenek benne nagy egyetemi előadótermek sem, alkalmatlan egyetemnek. A civil szakokkal mi lesz? Hát majd valamelyik lepukkant, romos laktanyába helyezik át! Van belőlük éppen elég.
2011. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* ötletelők
2011. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész, MEKKORA hadserege van ennek az országnak, hogy megalomán tervekkel állnak elő? Civilek menjenek, ahová akarnak. De előbb küldjék el a Navracsicsot melegebb éghajlatra.
2011. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tud valaki érdemben válaszolni a kérdésre?
2011. febr. 24. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb kéz nem tudja, mit csinál a bal!


[link]

2011. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!