Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek hova jelentkezek...

Szerintetek hova jelentkezek elsönek?

Figyelt kérdés
Én egy kiváló katona vagyok,nem szolgáltam még sehol de ithon kikéepztem magam kiskorom ota,sokan nem fogadnak el de vanak különleges képeségeim is!Én egy 26 éves fiú vagyok minden nap erösitésel kezdem nap mint nap a napot.Én egy katona vagyok de még nem szolgálok sehol.FBI CIA vagy SAS?Bárhová megyek bevesznek hol kezdjem.Legion Etrange?
2011. márc. 4. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oké, értjük a humort, még ha gyenge is, valóban, sok a hülye kérdés.
2011. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátrián még van tagfelvétel. Meg TESCO-ba is árufeltöltőnek.................
2011. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Colonel ***** válasza:
100%

Ha olyan baromi képzett vagy, tudhatnád, hogy sem az FBI sem a CIA nem katonai szervezet.

Amúgy ezzel a sztorival bármelyik hadsereg pszichológusának bearanyoznád a napját:) És garantáltan zárt osztályra szóló belépővel távoznál.

A különleges képességeid pedig Uri Geller műsorában kamatoztathatod, Dany Blue és Cristian Pantera társaságában.

Az "etrange" franciául pedig furcsát jelent. A furcsa légióban valóban sok eséllyel indulnál. Helyesen Legion Etrangere.

Végezetül pedig egy jó tanács, lapozgassad szorgalmasan A magyar helyesírás szabályai című könyvet, hidd el sok meglepetést fog okozni.

2011. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Colonel


Ép ésszel nem tudom elmagyarázni hogy te mekkora egy zseni vagy! :D

2011. márc. 4. 13:18
 5/7 Colonel ***** válasza:
100%
Ennek örülök. Szeretjük a humort, de ez k.rva szar, mert a tárgyi tévedéseid nem a poénod teszik nevetségessé hanem saját magad:) Ennyi blődséget egy helyen rég láttam.
2011. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

..hová jelentkeZek elsőnek...

Ez most találós kérdés? Szabad a gazda!

2011. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

XD te monitor harcos:D

Gyere hozzánk a Bercsényibe

2011. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!