Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hitlert tényleg kerestette...

Hitlert tényleg kerestette pl. : a Frigyládát és más ereklyéket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
ezt csak ő tudhatta.
2011. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

túl sok indiana jonest nézel :D amúgy meg hosszú válaszom:

az volt a náci teória, hogy ugye ők az árja faj, és az atlantisiak leszármazottai. úgy gondolták, hogy miután elpusztult atlantis, néhány pap megmenekült onnan, tibetbe vándoroltak, és onnan újra elterjedt az árja faj. vagyis úgy gondolták, hogy a gyökereiket, őseiket tibetben kell keresni (ugye a tibeti napszimbólumot használták birodalmi jelképként; horogkereszt). expedíciókat indítottak oda, de az eredmény (a hivatalos álláspont szerint) teljes kudarc.

2011. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%

Hello!


Kiegészíteném az előttem szólót még annyival, hogy a Skandináv mitológia és hitvilág szerint éltek, és az árja faj tulajdonképpen onnan származott, és sok eltérő vélemény van, de elég sok dokumentumfilmből és olvasmányból tudom, hogy azt gondolták hogy az árja faj ami igaz is, Ógermán faj, és ezt a vonalat akarták követni. Az egész rendszerben a legtöbb jelkép a skandináv mitológiából származik, lásd SS. Ezek Rúnajelek, amik a skandináv istenek varázsjelei voltak, amivel kordában tartották a népet és a másik isteni fajt. Kicsit bonyolult. Viszont rátérve kérdésedre, Hitler fanatikus volt, mindenáron Német kézbe akarta juttatni az összes ereklyét és műkincset a világból aminek köze volt a népéhez, és a történészek egyik fele szerint akiknek én hiszek, úgy gondolják hogy ahogy előző válaszadó is mondta, igen keresték, de nem találták.

2011. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

2. vagyok, utolsónak válaszolnék/kiegészíteném:

az ss jele 2 Sig rúna (a mai Sieg, győzelem szó ered belőle, és a jelentésük is megegyezik az ősi és a mai szónak). illetve, pl. franciaországból rengeteg műemléket(festményt, szobrokat stb.) hoztak át németországra a megszállás után, gyakorlatilag kirabolták, ezeknek egy része nyilván nem került elő. illetve annyit hozzátennék, hogy én személyesen úgy gondolom, az odessa/a nácik svájci páncélszekrényeiben a hihetetlen pénzen kívül nagyon-nagyon-nagyon érdekes dolgok lehetnek, mit nem adnék, hogy bekukkanthassak oda :P

2011. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon érdekes téma azt meg kell hagyni!
2011. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

A germánok indoeurópaiak, akárcsak az árják (továbbá a latinok, szlávok, perzsákis).Ez azt jelenti, hogy egy térségből özönlöttek ki.Ez a térség a Fekete-tengertől északra található.Az árják Kr.e. 1500 körül szállták meg Indiát.Ők hozták látre a gangeszvölgyi civilizációt.

Szerintem ezért kutatott Indiában is Hitler kutatócsoportokkal.

2011. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Én búvárkodtam Ausztriai tavakba és az egyik mélyén állítólag hatalmas mennyiségű náci kincs van. A szövetségesek előrenyomulásával, úgy gondolták, hogy el kellene rejteni. Nem a mélységgel van a gond, hanem, hogy iszonyat mennyiségű beton, fatönk, vas és egyéb anyagokat dobtak rá.

Szerintem biztos találtak érdekes történelmi ereklyéket dolgokat, mivel aki elszántan keres az általában talál:)

2011. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
54%

Az utolsó válaszolónak írnám, hogy arról a "kincsről" néztem dokumentumfilmet. Igen, tényleg létezik, de nem kincs, a szó szoros értelmében. Ugyanis a Németek elkezdtek egy gazdasági háborút is vívni a Britekkel mielőtt az Amcsik csatlakoztak volna a háborúhoz. Az volt az ötlet hogy hamis de az eredetitől csak nagyon kicsiben különböző brit bankókat nyomtak, amiket london és dél amerika felett ledobtak. Ez fantasztikus stratégia volt, és épp összeomlott volna a gazdaság, mikor az amcsik beléptek a japánok miatt a háborúba. Később mikor már a Német hon veszélyben volt, ezeket ládákba zárták, betoncuccokkal meg hasonló törmelékekkel teleküldtek pár tavat, és az SS mint valami hatalmas kincset elsüllyesztette a mélyére. Ezt a háborúban is tudták, csak azt nem hogy az nem kincs, de miután felhoztak 1-2t (hozzáteszem emberáldozatot is követelt) kiderült hogy mind hiába, de legalább tudták honnan a sok hamis bankó.

Üdv:

14:03 as válaszoló

2011. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:22


Igen szeretem az Indiana Jonest, azelőtt néztem meg a 3. részt mielőtt feltettem volna a kérdést :D


Hát Svájcot azért is nem támadták meg a németek,mert ott őrizték/őrzik az értékeiket.

2011. márc. 11. 20:34
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem tudom, de pl. az SS rendezett tibeti expedíciót, készült róla dokumentumfilm (Geheimnis Tibet) is, tibeti Bön mestereket hívtak Németországba, szóval mindenféle okkult hülyeségekkel foglalkozott a náci vezetés, persze csak hobbyszinten.
2011. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!