Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Habár nem teljesen idetartozik...

Habár nem teljesen idetartozik, de dögcédulába gravíroztatni hol lehet?

Figyelt kérdés
Mármint nevet, vércsoportot ilyesmiket, és kb mennyibe lenne? Illetve, ha valaki egri és tudná merre kell pontosan annak is nagy hasznát venném. :) Előre is köszönöm.
2011. ápr. 15. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem Egri vagyok, így címet nem tudok mondani.

Őtvös, ékszerész gravíroz, 2-4 ezerbe kerül egy ilyen Pesten.

2011. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

A "dögcédulán" nincs név és matyóhimzés sem.

Viszont megtalálod rajta a személyi számod és a vércsoportod.Se több se kevesebb.

Hordtam eleget.

2011. ápr. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha gravíroztatni akarsz azt nálam, viszont dögcédulát nem gravírozzák egy gép üti bele a számokat.



[link]


Egyébként nem egyszerű beszerezni, és már több katonai boltossal vesztem össze mert azt az amerikai fost minden sarkon kapni, magyart meg szinte sehol. Hát én az usába költöztem csak elfelejtették közölni velem?

2011. ápr. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veresjoci válasza:
[link] itt rendelni lehet
2011. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

w3dzz:

kössz az infót de tévedsz, rengeteg külföldi seregben bevált szokás hogy a nevet is rá írják. Magyaro.-n nem és ezzel tisztában vagyok. Matyóhímzést pedig úgyemlékszem nemírtam szóval nem értem mire fel írtad de sebaj. A válaszokat köszönöm.

2011. ápr. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!