Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Létezik-e a Magyar Államnak...

Létezik-e a Magyar Államnak valamilyen speciális, titkos alakulata?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal az Ócsa melletti bázison, és ő azt állította, hogy egy olyan titkos egységnél dolgozik, hogy nem is mondhatja meg a nevét. Erre a barátja közbeszólt, hogy ,, de ha rosszat csinálsz ő fog beugrani az ablakodon." és nevettek. Csak szívattak, vagy létezik olyan titkos egység Magyarországon (rendőri vagy katonai) amiről nem tudok? Nem vagyok civil.
2011. máj. 2. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Létezik, de nem én sem mondhatok róla semmit, mert titok. Majd beugrok az ablakon.


Nem tudok a Neutron-kommandónál képzettebb csapatról, de hát ha titkos, akkor nem is csoda. Ezt a magyar segélyaktivista nyugállományú ezredest is elutazott egy csapat kiszabadítani, de nem lett harc.

Talán nem állandó alakulat, hanem egy "team" amit összeválogatnak, ha szükség hozza...

2011. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg civil vagyok és megmondom neked, hogy van.
2011. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden államnak létezik.
2011. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. De ez a srác nem ott dolgozik, az is biztos. Csak szeretne felvágni valamivel. :-)


Aki valóban ilyen helyen dolgozik, hidd el, hogy tudja tartani a száját.


Pedro

2011. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lesz bizony,vagy már van is,az orbán rablókommandó
2011. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ők váltják le az mszp-sikkasztóbrigádot?
2011. máj. 3. 10:48
 7/8 Mr.Super TNT ***** válasza:
Chuck Norris Burtal Kommmandó
2011. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pedro jól mondta. Ha az a srác ilyen egységben szolgálna, meg sem mondhatná Neked. Mindenkinek van fedősztori, fedőmunka.


Én is jártam így. Ezzel szeretett volna megetetni egy srác. Pechjére én katonákkal dolgozom...


manju

2011. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!