Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 34 éves nőként, informatikus-k...

Fincike77 kérdése:

34 éves nőként, informatikus-könyvtáros főiskolai diplomával mennyi esélyem, illetve milyen lehetőségem van arra, hogy katonának álljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem erről már lekéstél. Miért éppen katonának?
2011. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha katonának nem is, de a tűzoltósághoz talán még beférsz, a felső korhatár 35 év oda ha jól tudom.
2011. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

"informatikus-könyvtáros"-ként katonának?

És mit csinálsz majd Afganisztánban? Ráolvasol a Talibán fejére? :)

2011. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Miért pont katonának?


Vagy, ha katona leszel is, akkor biztos nem lesz összefüggésben a könyvtár diplomáddal.


Ettől függetlenül próbáld meg a katonaságot, de szerintem ez a diploma nem lesz mérvadó a katonai pályádon.

2011. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Beraknak szívesen irodára tuti.
2011. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Épp annyi mint bárki másnak.
2011. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.

"Miért épp katonának?"- ismerősök felvetésére gondolkodtam el ezen a lehetőségen, ami azt hiszem meg is marad a "gondolat" szintjén, mert a válaszaitokból is az jön le, hogy erről már lekéstem, illetve a diplomám sem passzol ehhez a hivatáshoz. Bár én valamifajta irodai munka reményében céloznám meg a honvédség keretein belül felmerülő lehetőségeket. Talán valami közalkalmazotti állást.

Az afganisztánostalibános hozzászólás kissé irónikus, cinikus felvetéséhez csak egy kérdés: Minden a MH-nál dolgozó KATONA Afganisztánban szolgál? Mindenki tudja, hogy nem. Erről ennyit...

2011. jún. 5. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
A rendszert ismerve diplomával nulla katonai tudással/tapasztalattal kineveznek majd valamilyen tisztnek, valami kummantós beosztásba, és eggyel több lesz azonak a száma, akik ugyanazt az egyenruhát hordják, mint én, viszont nem teszik jobbá a "cég"-et. Amúgy pedig nő ne legyen katona.
2011. jún. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!