Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Volt egy MTA-s elnök, aki...

Pro Patria kérdése:

Volt egy MTA-s elnök, aki egyszer becsmérelte a honfoglaló magyarokat. Hol találom meg, ki volt ő, és mit mondott?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Ez valami jobbikos hoax lehet megint.
2011. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem kevered te véletlenül az MTA-t az MTK-val?:)
2011. jún. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, mert ilyen nem volt.
2011. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy MTA-s nyilatkozta azt, hogy a honfoglalók csak végiggyilkolták Európát és szégyelljük magunkat.
2011. jún. 5. 00:39
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Akkor szégyellje el magát Olaszország a Rómaiakért, Franciaország Napóleonért stb. És ha tényleg ilyet mondott, akkor szégyellje el magát is, mert ha nem gyilkot volna az őseink akkor ma ő sem lenne.
2011. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az MTA-nak valaha is volt olyan elnöke, aki ilyen szamárságot mondott volna! Az elmúlt -25 évben bizonyosan nem, arra emlékeznék. Viszont nagyon könnyen lehet, hogy valamelyik párt (mindegy melyik) a "szájába adta", vagy soha el nem hangzott mondatot ráfogott. De nem tudok róla. Mellesleg: MTA vezetőink jelentős része történész, vagy törtééneti tanultságú is, tehát eleve ilyen bárgyúságokat nem mondhatnak. Üdv: BQ
2011. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
69%
Glatz Ferenc a válasz. De mit lehet várni Heller Ágnes puszipajtásától?
2011. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
BQ sajnos tévedtél. Én sem hittem el. Az interneten mindenki utánanézhet.
2011. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És mi volt pontosan az idézet?
2011. jún. 9. 17:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen BQ, nagyon tévedsz, én akkor undorodtam meg az MTA-tól meg a "hivatalos" történészi köröktől (magam is történész vagyok), amikor elolvastam Kristó Gyula Árpád-korról szóló műveit, és a Honfoglalásról szóló résznél azt írja, hogy a besenyők egy finnugor nép voltak. (Amikor a besenyők egyértelműen mind nyelvészetileg, mind kulturálisan, mint a csontjaikat tekintve egy Észak-Irán területéről elszármazott török lovasnomád nép volt).
2011. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!