Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ahhoz hogy bekerüljek az USA...

Ahhoz hogy bekerüljek az USA hadseregbe, milyen végzettség kell, és USA állampolgárság is kell?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Állampolgárság mindenképp, hogy milyen végzettség azt nem tudom, de biztos nem kell IQ betyárnak lenned hozzá.
2011. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ !
2011. júl. 11. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Hallottam olyat nem tudom már hol de hallottam hogy ha valaki nem ott született akkor nem lehet "valami".

Nem biztos hogy erről hallottam de valami hasonló volt.

2011. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"de biztos nem kell IQ betyárnak lenned hozzá." Nos,ebben ne legyél olyan biztos.Olyan technikákkal harcolnak már a sima G.I -ok is....Ostoba,hebrencs stb.embert nem vesznek fel.Komoly tesztet kell elvégezni elötte,hogy bekerülj.Az erönlétröl nem is beszélve.
2011. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A rendőrség, FBI, tengerészgyalogossághoz kell állampolgárság, a hadsereghez tudtommal nem. De a követségen kérdezd meg!
2011. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a józan ész nem egyenlő a végzettséggel, és mivel 17 évesen is be lehet kerülni, a 8 általánoson kívül nem hinném, hogy bármit is követelnének... állampolgárság viszont sanszos, hogy kell, bár efelől tényleg inkább a követségen érdeklődj
2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az amerikai állampolgárság gyors ígéretével várja az egyszerű, úgynevezett nem bevándorló vízummal már az országban élőket az Egyesült Államok hadserege. A most induló kísérleti programba jelentkezőkkel a hadsereg nyelveket tudókat, illetve egészségügyisekként bevethetőket toboroz. A felsorolt 35 nyelv között mindössze négy európai szerepel: a magyar, a cseh, a lengyel és az orosz.


A "zöldkártyával" rendelkezők eddig is jelentkezhettek amerikai katonának, és sürgősséggel kaphattak állampolgárságot. Az amerikai katona külföldi házastársa is gyorsított eljárással tehet esküt a csillagos-sávos lobogóra.


A mostani újítás lényege: a "zöldkártyával" nem rendelkező, de már (törvényesen) itt élők is csatlakozhatnak. Sőt nem kell kivárniuk négyéves - az egészségügyisek esetében hároméves aktív vagy hatéves tartalékos - szolgálatuk végét, hanem már annak első napján kérelmezhetik az amerikai útlevelet - olvasható a lapban."

2011. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!