Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mil Mi-28 Havoc VS AH-64 Apache?

Mil Mi-28 Havoc VS AH-64 Apache?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mil.
2011. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Apache
2011. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Mil kb 10-15%-al jobb repülési tulajdonságokkal rendelkezik ezért tud gyorsabban és magasabbra repülni és hatósugara is nagyobb és mellette több terhet képes vinni. Az Apache viszont egy generációval fejletebb műszerekkel rendelkezik. Amúgy nekem a Mi-28 jobban bejön! :)
2011. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi-28!

Azért, mert az oroszoknak nincs akkora reklámjuk, még semmivel se rosszabbak a haderőt tekintve, mint az Egyesült Államok.

Hidd el és bízz benne, hogy soha sem kell megtapasztalnunk!

2011. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


Én mindkettőt egyformán bírom, öpácsit láttam már élőben repülni, elképesztő volt :) Mindkettőnek itt feszít a szobámban a posztere és a modellje is :)


Várok még válaszokat, úgyhogy írhattok még :)

2011. júl. 14. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük már el, hogy az orosz gép még most kezd hadrendbe állni. Azt majd az idő dönti el, hogy mennyire állja meg a helyét egy háborúban. Az Apache már eleget bizonyított. Lehet szeretni vagy nem szeretni az Usát, jelenleg ez a világ legjobb csata helikoptere.

Ez persze nem jelenti azt, hogy idővel a Mi-28 nem lesz jobb. De egyelőre az még egy kiforratlan konstrukció tele potenciális konstrukciós hibákkal. Amúgy szerintem is nagyon durván néz ki.

Én mondjuk a Ka-50-et szerettem volna sorozatban látni, de ez se rossz.

2011. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A legdurvábban kinéző heli a mi-28, az biztos. Van egy "helikopterek" című könyvem, abban láttam meg először kb 7-8 évesen és már akkor rácsoldálkoztam, hogy mennyire tekintélyt parancsoló kívülről.

A KA-50 is nagyon bejövős.

Itt egy jó kis videó róla:


http://www.youtube.com/watch?v=GNdKfDNwf5Q

2011. szept. 26. 21:34
 8/8 anonim válasza:
"Indiában Boeing AH-64D Apache Longbow Block III-as változata mérte össze erejét a Mil Mi-28N Night Hunterjével, mely meccsben az acélos indián győzedelmeskedett: Indiai illetékesek a közelmúltban jelentették be, hogy az orosz harcihelikoptert technikai okokból alkalmatlannak találták. A közlemény szerint a Mi-28N 20 ponton maradt el az elvárásoktól, míg az Apache sokkal jobban teljesített."
2013. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!