Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek a Katonai...

Hogyan lehetek a Katonai Rendészet tagja? Rendőrtisztit kell elvégeznem, vagy a katonaságból képzik át a katonai rendészeket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Vedd le az azonosítószámodat, és verj össze árpádsávos magyarokat. Néha kiabáld, hogy SÜN! .


Amúgy nem tudom.

2011. júl. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, ezt találtam:

[link]


egyébként szerintem kérdezd meg őket e-mailben!

2011. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia ez egy összetett folyamat.Elösször is menj be a lakcim illetékes katonai hadkiegészitö parancsnokságra jelentkezz szerzödéses katonának ott jelezd hogy rendész szeretnél lenni.Majd ha lesz a rendészeknél üres beosztás behivnak Bp.re az AVI-ba egy kétnapos alkalmassági vizsgára ha azon átmentél vár rád kb 4 hónap alapkiképzés szentendrén és utána lehetsz rendész.Ha rám hallgatsz nem teszed üdv egy volt zsoldos
2011. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat : ).
2011. júl. 27. 18:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!