Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A ma hadrendben álló harckocsi...

A ma hadrendben álló harckocsik közül melyik a legszervízigényesebb?

Figyelt kérdés

2011. júl. 31. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Abrams szerintem elég igényes lehet. Műanyagbetétes lánctalp, ami kopik, mint az állat, turbinameghajtás, aminél ha már csak egy pici baj is van, már nem az igazi, plusz zabálja az üzemanyagot, sűrűm kell utántölteni (ha ez szervíznek számít), valószínűleg gyúlékonyabb is, úgyhogy az üzemanyagellátó rendszerre is jobban oda kell figyelni. És nem utolsó sorban tele van elektromos berendezésekkel, amik gondolom néha meg szokatak hibásodni, még ha nem is windows megy rajtuk.
2011. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is Abrahams. Főleg azért, mert míg egy második világháborús gépet megcsinálsz gyakorlatilag roncs alkatrészekből, ezeknek már csak speciális után gyártott alkatrészek jók, de még úgy is kell hozzá egy csapat, akik értenek a tankokhoz. Egyébként a tankok kezdenek elavulni...
2011. aug. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Löcher harckocsi,egyértelmű.Az Abrams elmegy égő motorral még egy 200 m-t
2011. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a Lechler harckocsira gondolsz?
2011. aug. 1. 13:33
 5/10 tetris ***** válasza:
34%
A mi itthoni, családi járgányunk. Lassan többet kell szerelni, mint amennyit járnánk vele.
2011. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy elszalad 200m-t égő motorral nemsokat ér az ember egy csatában. Főleg hogy hamár azt látják hogy bakker lángol a motor akkor vszinü az első hogy evakuálják a tankot hogy ők ne égjenek benn. Az M1 egy igen szervíz igényes tank főleg egy jó meleg iraki nap után.
2011. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Erre a kérdésre nem lehet biztos választ adni, mivel az ilyesmit viszonylag jól titkolják a különböző hadseregek és fegyvergyárak.

De én legtöbbször az AMX-56 Lecrec -ről hallottam, hogy nagyon szervízigényes.

2011. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

OFF


A Löcher (Lecher, Lecrelc) tank helyes írásmódja Leclerc :)


ON

2011. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja igen nem is vettem észre, hogy rosszul írtam :D
2011. aug. 1. 23:57
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
A franciák mindenben szerviz igényesek,vegyétek példának a kocsikat
2011. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!