Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne most Magyarországon...

Mi lenne most Magyarországon ha a Németek nyerték volna meg a II. világháborút?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 11:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%
nem lennének európában cigányok meg zsidók. a heteró fehér ember jobban járt volna a ők nyernek
2011. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
53%
lájkollak utolsó... és ez így igaz
2011. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
1. válaszolónak teljes mértékben igaza volt. Abszolút +1!
2011. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
77%

Egyesek félelem, reszketés, vér és bél meg fogaknak csattogása, mások szerint tejjel mézzel folyó Kánaán.


Szerintem valahol a kettő közt. Sokkal jobban állnánk, mint jelenleg, de úgy sem lennénk világhatalmi tényező.

2011. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
14%
Füstölgő kráter. De nem csak itt, kb. egész Európa helyén.
2011. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg nem beszélnénk itt!
2011. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
30%
Németek lennének Magyarországon.
2011. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

Jelenleg Németország Europa vezetö gzdasági hatalma. Amit háboruban nem ért el Németország azt elérte a békében.


Magyarorszãg meg se akkor se most nem számit. Hitlernek is csak pajzsnak kellett.


Szerintem Hitlert a sajat népe verte volna agyon pár év mulva miutan elegük lett a haboruból. Marhára elege volt már a német népnek az egészböl. Nem a vezetö nacikról beszélek hanem a Volk-rol.


Kb ugy képzelem el a dolgot mint ahogy a romanok 1990-ben mint egy veszett kutyát lötték bele az árokba a Ceausescu házaspárt.

2011. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
30%
Azt nem tudom mi lenne itt, de az biztos, hogy ha lenne még Magyarország, az valahol az Uralon túl lenne. Lásd Mein Kampf.
2011. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
81%

ma 14:56


A Mein Kampf-ban nincs ilyesmiről szó.Először el kellene olvasnod azt amiről pofázni akarsz.


Egyetlen mondat olvasható benne Magyarországról.Mégpedig mikor a Osztrák-Magyar Monarchia népeiről beszél:


"Itt, az egyes országokban, Magyarország kivételével, a politikai nagyság emléke vagy teljesen hiányzott, vagy pedig a feledés homályába merült"


És ennyi.


Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem jó lenne.Nem lennének cigányok és visszakaptuk volna az elcsatolt területeinket.

2011. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!