Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Pápán vagy bármely más magyar...

Pápán vagy bármely más magyar településen mikortól lesz olyan NATO bázis, ahová katonák át tudják helyeztetni magukat?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, hogy Pápán vagy bármely más településen mikortól valósulhat meg, hogy külföldi NATO katonák kérjék Magyarországra helyezésüket?


2008-as hír:

"A tervek szerint mintegy 250 katonát, mérnököt, szerelőt telepít ide a NATO, akik 17 országból érkeznek, köztük Amerikából. Az ő kiszolgálásuk további 300-500 civil munkahelyet teremthet és a remények szerint szárnyakat adhat az ingatlanpiacnak is. Nem csak Pápán, hanem a környező falvakban is, sőt akár Győrben is letelepedhetnek a katonák, különösen a családosok..."


2009. ápr. 17. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Reméljük soha.
2009. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem, hanem tényeket.
2009. ápr. 17. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A külföldiek egy része már itt van Pápán. Az hogy mikor lesz szükség magyar katonákra, azt nem tudom. De a Hadkieg-en érdeklődhetsz.
2009. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én külföldi katona vagyok és oda szeretném helyeztetni magam. Nem tudom, hogy erre mennyi esélyem van.
2009. máj. 15. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj, ezt talán nem velünk kéne megbeszélned.

Szerintem van egy felettesed, akinél érdeklődhetsz, sok sikert!:)

2009. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!