Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A kiképzők a valóságban is...

A kiképzők a valóságban is olyanok, mint az Acéllövedék c. filmben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 03:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A filmet nem láttam, de ha leírod milyenek az olyanok válaszolok.
2011. szept. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A filmeknek,általában nemsok közük van a való élethez!Pláne,hogy nem dokumentum film.
2011. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm aki volt kint katona azt mondta "majdnem ez megy".

De mi ebben a meglepő? Hogy ordítanak, meg szivatnak? :) Ez katonaság kérem.

2011. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régen ilyen volt!Ma már nem!
2011. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem.

úgyértem vannak fircskák amiket a kopaszok rovására sütnek el de nem alázhatja őket és szégyenítheti meg.


az film ...

2011. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a film nem takarja a valóságot, pláne hogy a filmben is elmondják hogy gyilkoló gépeket akartak a háborúra "emberek félelem nélkül" viszont a mai napig vannak kiképzők akik szinte ugyanilyen fejfedőt viselve fingatják az újoncokat(természetesen az usában)

Drillereknek nevezik őket.

2011. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert anyám azt mondta, hogy ő mindenképpen megakadályozta volna, hogy engem behívjanak, mert az ő városában sok fiú osztálytársa kicsit "defektesen" ment haza a katonaságból. Szerencsére pont beszüntették mire elértem a kort.
2011. szept. 27. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgygondolom hogy azért jóval másabb a sorkatonaság és a jelenlegi katonaság.Már csak ma te szeretnél bekerülni,anno meg soroztak ha akartad ha nem, nyílván orvosi papír meg egyéb kiskapu volt..
2011. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A film kimondottan a tengerészgyalogságról szól. Lehet, hogy az "Armynál" nem ilyenek a kiképzők, de a USMC-nél még mindig így viselkednek. Youtubon rengeteg felvétel van USMC "boot camp-ekről"
2011. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!