Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Újra éledezik a Magyar honvédség?

Pro Patria kérdése:

Újra éledezik a Magyar honvédség?

Figyelt kérdés

39M Csaba páncélautó <-> Komondor páncélautó

Solothurn 36M nehézpuska <-> Gepárd-fegyvercsalád

Rába Botond <-> Rába H-család

43M Király géppisztoly <-> AMD-65 géppisztoly

Pumák Messerschmittekkel <-> Pumák Gripenekknel


Már csak egy Zrínyi rohamtarack kellene:)


2011. okt. 13. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
...de minek....?
2011. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
furcsa véletlen ma jelentkeztem a honvédségnél. lassan mennek itt a dolgok fél évet várnom kell hogy sorra kerüljek és úgy hogy ritka fegyvernemeket választottam , ejtőernyős , mesterlövész , különleges zászlóaly katonai rendőrség , de nem baj megéri várni
2011. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán értem, hogy ettől miért éledezne épp most.

A Grippenekkel inkább befürödtünk, az AMD-ket inkább leselejtezik, mint rendszerbe állítják, több mint negyven éves fejlesztések, ami tényleg értékes, az a Gepárd család és a Rába. Tényleg ráférne már egy kis korszerűsítés és ésszerűsítés, de ez még nem az.


<covenant>

Nem neked.

2011. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
<covenant>-nak igaza van.
2011. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy van!
2011. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A Gripen-flottának köszönhetően nekünk van a térség legerősebb légiereje.


Az AMD-vel kapcsolatban:

[link]

2011. okt. 13. 20:42
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Ja. Légierő. Pláne, ha lenne hozzá normális fegyverzet és engednék őket eleget gyakorlatozni. A gépkarabélyokról pedig még mindig csak annyit ír, hogy leporoltak egy negyven éves konstrukciót, és megtudtak róla olyasmit, ami eddig is nyilvánvaló volt.
2011. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

"<covenant>-nak igaza van."


Itt mindig annak van igaza aki nem ír semmit? :D

2011. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó honnan tudod hogy nincs hozzá normális fegyverzet?

Meg hogy nem repülnek eleget.Nemrég jelentették be hogy van bőven üzemanyag,most sokkal többet fognak repülni.

AK-63MF ! Hallottál róla? Ezek az új AK-k.Modernizáltak minden szart rárakta.Nézz utána.


Imádom mikor mindenki innen-onnan hall ezt-azt és akkor okoskodik-.-" utána kéne nézni a dolgoknak!

2011. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

Röviden, NEM.

Grippen flotta - Milliárdokért fentartott műrepülő flotta kiváltságosoknak. Fegyverzet nélkül xart se ér. Nekem is van itthon egy M82 Barett-em, csak lőszerem nincs hozzá egy se, ezért aztán csak a babot tudom felfuttatni rá. Kb a Grippenek is ennyit érnek.

2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!