Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek kik a jobbak a...

Szerintetek kik a jobbak a Francia vagy az ameriakai hadsereg gondolok itt a háborúra Pl. Afganisztánra?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a Franciák ütőképesebbek,viszont az Amerikaiaknak fejletteb cuccai vannak.Mit gondoltok?
2011. nov. 15. 14:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Ha úgy az egész seregre gondolsz akkor az amerikaiak a jobbak,mert sokkal jobb cuccaik vannak.

De ez csak az én véleményem...

2011. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Az amerikaiak jóval többen vannak, nem is annyira a felszerelésük jobb, hanem több pénzük van hozzá.

A franciák sokkal fegyelmezettebbek, sokkal szervezettebbek, sokkal rugalmasabbak, és messze nem annyira beképzeltek.

Ezeket a különbségeket különféle nemzetközi missziókban való tevékenységeken jól le lehet mérni.

2011. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Az amerikaiak. Mutatja ezt az is hogyha eldurrantanak egy pezsgős üveget akkor a franciákkal ellentétben nem teszik fel a kezüket, hogy megadják magukat:)
2011. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a másodiknak igaza van.Hiába több pénz van az Amerikaiaknak meg fejletebbek a cuccok,de sztem a franciák jóval összeszedetebb.Nem 1 dokumentum filmet láttam az Amerikai katonákról.Hát elég nagyképüek.
2011. nov. 15. 17:58
 5/15 A kérdező kommentje:
2011. nov. 15. 17:59
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező. Mi értelme is van a linknek?
2011. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak itt nem úgy néznek ki mint akik felteszik a kezüket.
2011. nov. 15. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Ja persze. Micsoda ellenálló ütőképes ország és hadsereg, a történelemből már megtanulhattuk hogy a franciák csak egy inváziót képesek tárt karokkal fogadni:) (2vh)


Afganisztánban pedig nem a franciák az urak hanem a koalíció ezért nem is a francia vezetők dirigálnak.

2011. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nos, szerintem a franciák nem szeretnek háborúzni xD
2011. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az amerikai hadsereg. Az egy dolog, hogy a franciáknál is vannak tökös legények, meg jól képzett alakulatok, de az USA-nál sokkal több ilyen van, sokkal jobb felszereléssel és messze több háborús tapasztalattal, emellett a katonai vezetésnek is nagyobb a háborús tapasztalata. Azt meg már meg se említsük, hogy annyi atomtöltetük van, hogy pár óra alatt megsüthetnék Franciaországot.

Utálom az USA-t, de ezek tények, katonailag az USA a messze legerősebb állam jelenleg. A franciák eléggé messze vannak az élmezőnytől. (Oroszok, Kína, India, Németo., Anglia és talán még mások is erősebbek náluk.)

2011. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!