Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan fog zajlani ez a...

Hogyan fog zajlani ez a katonai orvosi alkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés

Mármint január 1. után kapok egy levelet hogy utazzak be a 28. kerületbe ahol valami katonai intézményben "orvosi vizsgálat" címszó alatt szétszedik az embert (végbéltükrözés, vérvétel, tornagyakorlatok...)


Vagy elmegyek a háziorvosomhoz aki rámnéz és ad egy papírt hogy alkalmas vagyok?


Egyáltalán mit csinálnak egy ilyen orvosi vizsgálaton?


2011. dec. 7. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi tervezet szerint nem hívnak senkit külön vizsgálatra. Az orvosodnál levő nyilvántartást nézik meg.
2011. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én rendőrségről tudok infót mondani anno nekem el kellett menjek háziorvoshoz ő rám nézett és azt mondta h alkalmas vagyok h megcsináljam az erőnléti gyakorlatokat ezután tüdőszűrésre kellett menjek nőgyógyászatra ekg-ra majd mire behívtak ott megnézték a gerincem a szemem, fogam reflexeim, vércukrom, vizeletem, sztem katonaságnál lesz vérvétel is nagyjából ennyi :D ja meg h nem vagyok e lúdtalpas
2011. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
gondolom, ugyanúgy zajlik, mint régen. Lehet, hogy kapni fogsz egy levelet, hogy itt és itt jelenj meg orvosi vizsgálat céljából. Belgyógyászati és sebészeti vizsgálat szerintem tutira lesz, feltételezem a sebészetin alaposabban megnéznek, végigtapogatnak. A vetkőzőben alsónadrágra vetkőzés, a belgyógyász megvizsgál, majd mész a sebészeti részlegre, ahol gondolom az alsót is le kell tolni, a heréket biztosan vizsgálják, meg max. hátrahúzzák a fitymát. Egy sima orvosi vizsgálaton ez úgysem történik meg, tehát ártani nem árt. Az egészben a legrosszabb, hogy kötelező..
2011. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Petőfi laktanyában szokták ezt csinálni, kapsz dátumot, fölmész, megvizsgál a doki, megvizsgál a pszichomókus, aztán teljesíted az erőnlétet (futás, fekvőtámasz, fölülés), és már alkalmas is vagy. Vagy nem.
2011. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

nem lesz vizsgálat és esemm iosem lesz.analfabéta lányfiuk beijedtek hogy mostan aztán férfinek kell lenni.2 évet lehuztam a komcsi seregben mint sorkatona,tudom a dörgést.

nyugi,nem kell sorozásra vizsgálatra se menni nem lesz fityma -vizit!!

2011. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!