3 vilaghaboru?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hova megy a világ ?
2011. dec. 10. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
A galaxis központi része körül kering.
2011. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

"3 vilaghaboru?"


Csak kettő volt eddig.


"Kíváncsi vagyok, hova megy a világ ?"


Igen, kiváncsi vagy. Én nem, tudom hogy körbe-köre rohangál.

2011. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz fel a NASA oldalára, elég sokat meg lehet tudni arról, hogy mi merre halad.
2011. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja csak az a baj, hogy a 3. vh úgy fog zajlani, hogy 1-2 milliárd híradóból megnézheti, hogyan semmisítik meg a másik 5-6 milliárdot néhány gombnyomással...
2011. dec. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ja csak az a baj, hogy a 3. vh úgy fog zajlani, hogy 1-2 milliárd híradóból megnézheti, hogyan semmisítik meg a másik 5-6 milliárdot néhány gombnyomással..."


Ez így rendjén is lenne. Egymilliárdnál több ember nem is kell a földre.

2011. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

"Egymilliárdnál több ember nem is kell a földre."


Egyetértek. De az az 1 milliárd legyen AIDS mentes, büntetlen előéletű, szorgalmas, jó fizikumú fehér bőrű heteroszexuális.

2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ?NÉV? válasza:
Hát most minden országnak meg van a saját gondja, nemrég európa segítséget kért usa-tól de nem segítenek mert ők is szarban vannak. A történelem megismétli önmagát és évről évre egyre viszályosabb a helyzet az országok között és még az európai unio is ingadozik főleg a görögök miatt. Ezek miatt még gondok lehetnek
2012. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 világháború? én inkább a nagy gazdasági világégést várom.Jelei már vannak.
2012. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pétervajda válasza:
Ha kitörne a 3.világ háború és a mosttani technologiával elpusztul a föld(alig lesz ember mert az atombombák nagyot robbanak)azt hallotam ha budapestre ledobnak egy atombombát a debreceni vonalig mondent elpusztit
2013. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!