Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországnak mekkora a...

Magyarországnak mekkora a hadereje?

Figyelt kérdés

Mekkora a hadereje most?

Mármint az országon belüli, és országon kívüli összes katona, tank (repülő ?) stb.


És mennyi lenne, ha kőkemény sorkatonaság lenne, és mindenkit behívnának, és esetleg elkezdenénk valamit gyártani?


Tudom, hogy ez kételyes, de mi lenne ha...?


2011. dec. 16. 21:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Wikipédián megtalálod, a "Magyarország hadereje" címszó alatt, egyébként nem egy nagyágyú. Mit és hol gyártanál? Ahhoz, hogy gyártsunk hadi eszközöket főleg vasérc és szén kellene, ami nincs, a legkisebb gond is nagyobb annál, hogy itt hadiipar legyen. A "mi lenne ha" kategória kedvéért, szerintem nem lenne semmi extra lásd Győri-program, tudom rég volt, de szerintem ma sem lenne másként.
2011. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Milyen támadástól tartasz? Szövetségesekkel vagyunk körülvéve.
2011. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1.) Nem vagyunk szövetségesekkel körülvéve, mert ha lenézel nyugatra ott a Balkán, ahol elég jó a határszakaszunk Szerbiával, és Oroszországtól egy Ukrajna választ el...


Nem tartok támadástól, csak kíváncsi voltam.


2.) Nem, nem akarom lerohanni fél Európát!

Pusztán kíváncsi voltam a dolgokra...

2011. dec. 16. 21:45
 4/24 A kérdező kommentje:
Amúgy csak egy két számot vártam volna válasznak :)
2011. dec. 16. 21:51
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha lenézek nyugatra ott a balkán??? Érdekes, így sem nevezték még a sógortoka.
2011. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Különben a NATO teljes jogú tagjaiként irreleváns, mekkora a haderőnk, bárki támadna meg minket, az az egész szervezetet támadná meg, az pedig azért elég nagy erőt képvisel a bolygón. Persze nyilván tart ez addig, amíg a NATO fennáll, dehát egyelőre nem úgy néz ki, hogy bármelyik pillanatban összeomolna. Én azt mondom legkisebb gondja is nagyobb ennek az országnak annál, hogy mekkora a haderő, úgyhogy kéretik még elméletben sem elkölteni egy rahedli pénzt erre.
2011. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Délt akartam írni, csak alapból egy nyugati témában vagyok benne :)


Gondolom nagyon szúrta a szemed :)

2011. dec. 16. 22:22
 8/24 A kérdező kommentje:
Am köszi uccsó!
2011. dec. 16. 22:22
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ide hadsereg , a környező ország gondoskodik a védelemről. Hogy mekkora a hadereje?? amennyit költenek rá plusz amennyit ellopnak -a mindenkori kormányok- az ellenőrizhetetlen költségekből.... Egypártrendszer van nem vetted észre!!!Nincs ha Orbán ,egy személyben a király , de nem sokáig mert türelmet lenek az emberek!!!
2011. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

#1

"Mit és hol gyártanál? Ahhoz, hogy gyártsunk hadi eszközöket főleg vasérc és szén kellene, ami nincs, a legkisebb gond is nagyobb annál, hogy itt hadiipar legyen"


Nem ertek egyet veled. Izraelben sincs se szen, se vas, es megis vilagszintu a hadiipara.

Ami kene, az a magyar esz KIHASZNALASA.

2011. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!