Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz, hogy a homoszexuálisokat...

Igaz, hogy a homoszexuálisokat nem viszik el katonának?

Figyelt kérdés

Régen ez a mendemonda terjengett. És vajon hogyan ellenőrzik, hogy valaki tényleg az-e? Hogy feláll neki a közös sorozáson? :P

Mert végülis a ott bárki annak vallhatja magát arra a fél órára...


2012. jan. 5. 13:19
1 2
 11/14 mustafa33 ***** válasza:
az ógörög Thébai elit egység bnzi párokból állt.
2012. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem szégyen a buzzizmus, amíg más nem veszi észre :P

A seregben lehetne nekik egy "SZIVÁRVÁNY ZÁSZóALJ" :))


Node komolyra fordítva a szót. Nekem semmi bajom velük, he békén hagynak és nem előttem csinálják. Ha meg kizáró ok a katonásdiból és újra behoznák a kényszersorozást, akkor meg a cél szentesíti az eszközt. Én leszarnám, hogy páran, pártízen buzgárnak tartanak, ha ez az ára annak, hogy ne kelljen menni sikamikázni.

2012. okt. 31. 07:10
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy a libsik lejáratták a katonaságot. Már régen nem menő a ratyi fiatalok körében. Én még úgy szocializálódtam, hogy nem ember, aki nem volt katona. Ma meg az a menő, aki sitten ült. Beteg társadalomban élünk, beteg lelkű emberekkel.
2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kettő közt az igazság, kedves utolsó! A mai beteg ratyi társadalomról alkotott véleményedet osztom, abban igazad van, mindazon által a kényszerkatonásdi és az emberi mivolt között nem látok összefüggést.

Az én szememben nem az a dicsőség, vagy elismerendőség, hogy hagyjuk, hogy a társadalom ránk erőltessen olyan, ami szembemegy az értékrendünkkel, hanem az, hogyha vagyok olyan ügyes és bátor, hogy ki merem mondani, hogy: "KÖSZÖNÖM, DE ÉN EZT NEM SZERETNÉM"

2012. dec. 14. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!