Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha elvégzem a Kinizsi Pál...

Ha elvégzem a Kinizsi Pál Tiszt helyettesít utána kimehetek külföldre? Mármint olyan országokba ahol van háború és emberre lenne szükség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Közvetlenül az iskola elvégzése után még nem visznek ilyen helyre. Ahhoz egy pár év szolgálat kell. Persze csak akkor, ha a Honvédség keretein belül tervezted a kijutást. Ha nem, akkor nem kell hozzá tiszthelyettesi.(mondjuk a Honvédségen belül sem kell)

Zsoldosnak mehetsz akármelyik háborús övezetbe iskola nélkül is, ha nem vagy tagja a saját országod hadseregének.

2012. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha javasolhatok neked valamit, akkor a kinizsit kihagyod a terveid közül...tapasztalat alapján mondom ezt!
2012. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát sajna egyetemre nem fognak felvenni mert azért annyira nem tanultam jól "4- magyar 4-töri 3 matek 3angol


de most már szereztem egy közép angolt nyel vizsgát:) szóval már jobb vagyok angolból mint 3-as :)


ez az egy suli ami még viszonylag közel van és teljesíthető" mert nem kell több évig ott tanulni


ja és suli elvégzése nélkül meg nem vennének fel sztem mert nő vagyok

2012. jan. 12. 19:03
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó privátba nem akarod megírni h miért hagyjam ki?
2012. jan. 12. 19:08
 5/10 A kérdező kommentje:
*nyelvvizsgát
2012. jan. 12. 19:34
 6/10 Pro Patria ***** válasza:

Ha nem vagyok indiszkrét: miért akarsz háborúba menni? Kisebbségérzeted van, mert nincs himbilimbid?... Pláne idegen zászlók alatt. Döbbenet!


Egyébként ha elvégzed a Kinizsit, és a Magyar Honvédség állományába kerülsz, mehetsz külföldi missziókra.

Háborúba nem, mert azok az országok, amik egyáltalán hadban állnak (mert az afrikai nyomortelepeken kívül nem sok ilyen van), azok nyilván a saját állampolgáraikat vetik be.

2012. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pro Patria ***** válasza:

Ja, és még egy személyes megjegyzés: a Magyar Honvédség a magyar kultúra védelméről szól. A magyar kultúra pedig a nyelv és a történelem együttese.

Ha nem ismered tökéletesen a magyar nyelvet és történelmet, akkor nem tudod megvédeni sem. Ráadásul az arra utal, hogy nem is kötődsz hozzá érzelmileg annyira, hogy törekedj a tökéletes megtanulására ezeknek.

Akkor pedig ne legyél a Magyar Honvédség tagja.


Most jöhetnek a piros pacsik.

2012. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15:43....én azért adok neked egy zöld pacsit :) a válaszod jogos!
2012. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

zöld pacsit kapott tőlem mindenki :) és köszönöm a válaszaitokat :)



vhogy sejtettem h ha oda írom h nő vagyok akkor egyből más" válaszokat kapok azért nem is akartam még a kérdés elején kiírni



Miért akarok kimenni?

Ez elég hosszú és összetett dolog. Na de röviden:

egyáltalán nincs kisebbségi érzetem, szeretnék vmi hasznosat csinálni az életben""" Mostanság nagyon elgondolkodtam h semmi nem köt ide, kicsit fölöslegesnek érzem magam és pont ezért szeretnék elmenni erőnlétileg szerintem meg vagyok egészségügyileg is.


Am nagyon is szeretem a hazámat de itt nem nagyon tudnék semmi ilyet tenni mármint itt még hála jó istennek nincs háború természetesen ha lenne vmi ilyesmi akkor itt lennék

2012. jan. 13. 18:16
 10/10 Pro Patria ***** válasza:

És miért akarod mindenképp szétlövetni a tomporodat, ha megkérdezhetem? Az hasznos? A pusztítás csak akkor hasznos, ha valami újnak akarsz a helyére teremteni...


Egy idegen ország idegen érdekeiért golyózáporba menni pedig nem hasznos, és nem hősies, hanem agyament ostobaság.

2012. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!