Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 41 évesen felvesznek még a...

41 évesen felvesznek még a Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés
Kimagasló fizikummal rendelkezem,naponta 15kmt futok,nyelvet beszélek és a légiós tesztet röhögve megcsinálom.23 éve foglalkozom harcművészettel.
2012. febr. 4. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Lekéstél róla. 40 év a felső korhatár.
2012. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Sajnos igen :(

[link]

40év után nincs felvétel

2012. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az interneten sok helyen néztem már utána,tégy,hogy ez a felső korhatár,de gondoltam ha az embert látják,hogy milyen fizikai állapotban van talán kivételt tesznek.Persze ez csak akkor derül ki ha az ember személyesen megy ki,csak megéri-e nem tudom.
2012. febr. 4. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel velük a kapcsolatot a honlapjukon. Kérdezd meg tőlük. Teljesen mindegy milyen nyelven írsz nekik, válaszolni fognak. Meg fogják mondani, hogy érdemes-e próbálkoznod.
2012. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,írtam nekik.Már csak a válasz kell jöjjön.
2012. febr. 5. 00:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azert van felso korhatar mert kikepzes + kotelezo szolgalati ido elteltevel mar nem leszel olyan fiatal.
2012. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Részben igen, de az az 1 év már szerintem annyira mindegy
2012. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is ebben reménykedem,hogy talán mindegy lesz ez az egy év.Nem tudom mert még nem válaszoltak.nem görcsölnék ezen ha lenne más lehetőségem arra,hogy az életem egyenesbe hozzam de sajnos nincs.
2012. febr. 5. 11:58
 9/9 legion ***** válasza:
Nem.De ha esetleg azért akarsz kimenni,mert van némi katonai motivációd,akkor a jó öreg Honvédség is itt van.Ha ló nincs....vagy légy rendőr,és akkor tettél valamit a társadalomért is....
2012. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!