Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valakit mostanában értesítette...

Punk999 kérdése:

Valakit mostanában értesítettek ki a Honvédségtől?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron adtam be a regisztrációt szerződéses szolgálatra, azóta semmi...

2012. márc. 10. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van haverom aki több mint egy évet várt...
2012. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tosio válasza:
7%
egy olyan rendszert akarsz védeni ami a családod ellen van?
2012. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Na, megjött a szokásos okos.

Nem, valószínűleg meg akar élni valamiből. Bár én nem tudom, hogy manapság mitől vonzó a katonaság, mikor a korai nyugdíjazás már elveszett.

2012. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Váltani lett volna jó egy olyan irányba ami érdekel, a kevés fizetéssel tisztában vagyok. Egyébként félig lemondtam már az egészről, 8-9 hónapot december végéig végigfutkároztam, most, hogy itt a jó idő, van egy kérdőjel előttem, hogy újrakezdjem, van-e értelme az egésznek.
2012. márc. 10. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Van értelme, türelem.


Van egy örökérvényű, a hadsereg nemzetiségétől független bölcsesség, amit a magadévá tehetsz, sőt a magadévá kell tenned, ha katona leszel:


"A katona azért siet, hogy várhasson, és azért vár, hogy siethessen."


Nagyon igaz, 12 éve tapasztalom.


Tisio Úrnak/Hölgynek ( nem kívánt törlendő, ha még nem döntött, akkor csak -nak) pedig lenne egy másik örökérvényű bölcsességem:


"Hallgatni arany."


(De bölcs napom van ma...)

2012. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A regisztrációt nem kell megújítani minden évben???Én tavaly februárban adtam be azóta semmi hír.
2012. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondták, hogy évenként meg kell újítani, viszont néhány napja én is olvastam egy másik fórumon, az évenkénti új regisztrációt. Legfeljebb újra regisztrálok, mást nem tudok tenni.
2012. márc. 14. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezdem elveszteni a hitem abban hogy valaha is lesz ebből valami. :(
2012. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne add fel semmiképpen! Egyenlőre elkezdem újra a futást, vesztenivalóm nincs vele, majd meglátjuk mi lesz. Az egy év nekem augusztusban jár le, addig még van idő.
2012. márc. 15. 17:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert!!!Nekem a fekvőkre kell rágyúrnom. :)
2012. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!