Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha katona karok lenni, megvála...

Ha katona karok lenni, megválaszthatom melyik haderőnemhez akarok csatlakozni?

Figyelt kérdés

vagy besorolnak minden kérdés nélkül valahova?

Pl: páncélos, lövész tüzér, légierős stb.



2012. márc. 10. 15:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod a toborzóban, hogy melyik helyőrségbe, melyik alakulathoz szeretnél kerülni. Ők megnézik a rendszerben, hogy az adott alakulatnál milyen üres beosztások vannak és azok közül választhatsz. De vigyázz, mostanában nincs túl sok üres hely, úgyhogy nagyon nem kell válogatni. Ha van a kívánt alakulatnál valamilyen szabad beosztás, arra le kell csapni. Teljesen mindegy mi az. Ha bekerültél, utána majd áthelyezteted magad olyan beosztásba ami jobban megfelel az elképzeléseidnek.(persze az sem lesz könnyű)
2012. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Tiszti suliba akarok menni utána még 1-2 év itthon (diszlexiás vagyok azalatt a 2 év alatt magamra egy nyelvet angol vagy német) és ki a frontra a harcoló alakulatokhoz kinél több időre...

Ja és szívesen megpróbálnám a rohamlövész kiképzést is tudom hogy lehetetten ezrét próbálnám meg...

2012. márc. 10. 17:13
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Megválasztani nem választhatod meg, viszont kérheted.
2012. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Értem akkor pl ha nem vagyok alkalmas pilótának akkor hiába kérem, de ha jó vagyok lövésznek meg tüzérnek akkor ha ebből valamelyiket választom akkor az leszek?

Én mondjuk a páncélos haderőnemhez akarok tartozni...

2012. márc. 10. 18:00
 5/29 anonim ***** válasza:
51%

A harckocsizó az nem haderőnem.:D

Persze attól még lehet oda jelentkezni.

2012. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

jó iga XD

nem tudom hogy mondjam...

Páncélos hadosztály, harckocsi dandár,

lényeg hogy a végén tankba kerüljek...

haderőnemből 3 nem: föld, víz, levegő

2012. márc. 10. 19:13
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
15 harckocsija van magyarországnak 2 zászlóaljba sorozva 7+7 tank + 1 vezérharckocsi ezek kiképzése tatán folyik de telített az egész valamint ott van magasság korlátozás is tehát ha már ütöd a 2 métert akkor szívtad
2012. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

183 cm körül vagyok

nem 15 harckocsija van Magyarországnak hanem több mint 10 de csak 15-öt tudunk üzemeltetni a többi raktáron vagy múzeumban van....

2012. márc. 11. 11:14
 9/29 anonim ***** válasza:
több mint 100-at akartál írni nem?:D
2012. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%
igen tudok róla hogy 100 van de ha ezek csak raktárban vannak és nem folyik legénység kiképzés ezekre a tankokra akkor megemlítésük felesleges valamint a 100 is csak egy szám abból a 100-ból jó ha még 20 darab hadra fogható, mert ezeket senki sem tartja karban legalábbis éves ellenőrzésként a currus kft. ránéz de semmi nagy cucc
2012. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!