Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol találhatnék hadi foglyokró...

Hol találhatnék hadi foglyokról adatokat?

Figyelt kérdés
Második világháborúról lenne szó, az oda elhurcolt magyar katonák névsora, nyilvántartását hol tudnám megtalálni netten?

2012. márc. 18. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:
nem a www.hadifogoly.hu-ról beszálek, mert az elég gyenge, hanem valami részletesebb leirást keresek..
2012. márc. 18. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Az említett oldalnál részletesebb leírást nem fogsz találni. Legalábbis a neten biztosan nem. Ha esetleg személyesen felkeresed a Hadtörténeti Intézetet, akkor talán több infót kaphatsz. De az sem biztos.
2012. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szovjet hadifoglyokról nem sok nyílvántartás készült.
2012. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is keresem az egyik nagybátyámat. Van az az oldal, amit Te is írtál, vagy: www.haboruskeresoszolgalat.hu Itt találsz esetleg másik oldalt is, de teljes névsort.. hát nem tudom. Nekem Nagyapám volt hadifogságban, de amiket elmesélt.. Na meg ugye az oroszok hozzáállása mindenhez.. Ha valamit megtudsz esetleg, írhatnál privátot.

Köszi előre is.

2012. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!