Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha 3. világháború lenne és ez...

Ha 3. világháború lenne és ez lenne a felállás Usa, Nagy Britannia, É Korea - Oroszország, Japán, Irak . Akkor ki nyerne?

Figyelt kérdés
Todom hogy hülye kérdés csak kiváncsi vagyok a véleményetekre
2009. jún. 13. 23:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

1. Dél-koreát nem számoltad. Mindenki lenézi, pedig van potenciál rendesen. Kihagytad még Izraelt és Iránt.


sztem vhogy így nézne ki:


USA-NBr-É-Korea-Izrael(+talán Németek) vs Oroszok-Japán-Irak-Irán. Utóbbi nyerne sztem, teljesen másképp szervezkednek, és számítógéppel nem mindig megfigyelhetőek. Plusz az orosz hackereket se kéne figyelmen kívül hagyni

2009. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Egy 3. világháborúnak nem lehet nyertese, csak vesztese, főleg azok, akik túlélik. A háború során valószínűleg az USA-GB lenne fölényben, mellesleg a mi támogatásunkkal :-)
2009. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

USrael ( USA-Izrael )-NATO vs Oroszország-Irán és talán még Kína-É.korea lenne a reális felállás.


Irak szövetséges megszállás alatt van szal kilőve.

Japán..ehhez nem tudok hozzászólni.

Aki ért a poltikához, ah majd felvilágosít.

Az előbbi országoknak high-tech cuccaik vannak az utóbbi félnek inkább kicsit régebbi, de rengeteg mennyiségű fegyverei vannak.

Inkább az utóbbi félre voksolnék.

2009. jún. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Tekintve korea meg irán atomprogramját és idiotizmusát tuti atomháború lenne.

Főleg koreának nagy a pofája és nyíltan atomfegyvert fejleszt és agresszorkodik. Vicces ez a velvetés amúgy de tuti lesz usa-korea háború az atomprogram miatt, és akkor imádkozhatunk hogy az atomot ne vessék be mert akkor eljöhet lazán a világvége.

2009. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyértelműen az a felállás nyerne, amelyikben benne van az USA.

Az USA költi a világon a legtöbb pénzt katonaságra. Több millió katona van ott. Emellett rengeteg hadi jármű (vasászgépek, hajók, tankok stb.) és fegyverek.

Szerintem az USA-nak is van atombombája, csak nem tud róla a nyilvánosság.

2009. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

Az USA egymagában olyan erős, mint a felsorolt többi.


Ha az USA ereje 100 egység, akkor Britanniát kb. 10-20 egységnek, É-Koreát 2-5 egységnek, Oroszországot 30-40 egységnek, Japánt 10-20 egységnek lehet venni (Irak jelentéktelen). Ha atombombát is használnak, akkor a kérdés nyelvészeti jelleget ölt (mit jelent az, hogy "nyerni"?).

2009. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem az USA-nak is van atombombája, csak nem tud róla a nyilvánosság."

Ez valami vicc? Persze, hogy van atombombája, nem is kevés.

A 3. világháború nem lenne vicces, nem mintha más háború vicces lenne. Most, hogy interkontinentális ballisztikus rakétákkal bárhova 100 megatonna fölötti hidrogénbombákat tudnak juttatni, szerintem sem lenne győztes. Ha valamilyen csoda folytán hagyományos fegyverekkel megvívják a háborút a végén aki veszít majd önként és dalolva átadja a területeit és alárendeli a gazdaságát és kiszolgáltatja állampolgárait az ellenségnek? na ne.. Az ellenfél kussoljon vagy kilőjük amink van! Ez lesz!

Nem kívánom senkinek a 3. világháború megélését.

Talán közhely, de Einstein monda:

A 4. világháborút kövekkel és baltákkal vívjuk!

2009. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Atombombája van az Usa-nak, Franciaországnak, Nagy-Brittanniának, Indiának, Kínának, Pakisztánnak, Oroszországnak, Japánnak, Észak-Korának lassan Iránnak is lesz plusz a többi, amiről nem tudunk! Minden atomerőművel rendelkező ország képes atombombát előállítani, köztük Magyarország is.
2009. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem teljesen, az ugyanis nem olcsó mulatság. Az atomerőműben nem ugyanolyan anyagot használnak, mint ami egy atombombába kell. Atombombába nagyon nagy tisztaságú vagyis fegyvertisztaságú radioaktív anyag kell.
2009. jún. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Az oroszok szerintem erősebbek,mint az amcsik.


Ha atomot is bevetnének vmelyik oldalon,akkor az Isten irgalmazzon nekünk,teljesen kiszámíthatatlan lenne a dolog.Lehet,hogy világvége lenne.

2009. jún. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!