Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Oroszországnak vagy Kínának...

Oroszországnak vagy Kínának fejlettebb a hadserege és a fegyverei?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a ruszkiknak,bár nem tudhatjuk biztosan.
2009. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
100%
Kína már nagyon "feljött",létszámban már biztos az oroszok felett ál,de fejlettségben nem hiszem.Az oroszoknak fegyvergyártásban nagyon nagy tapasztalatuk van, és elsőrendű fegyvermérnökeik,tudósaik.Kínának viszont sok pénze van, meg tudja vásárolni a modern technikát.
2009. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
97%
Oroszországnak egyértelműen. Egyrészt nagyon sokan vannak és strapabíróak. Másrészt hatalmas ország hatalmas készletekkel, profi fegyverkezéssel. Arról nem is beszélve,hogy a kutya nem tudja,hogy mi van Szibériában. Ott kb akármit csinálhatnak, mert rajtuk kívül ember képtelen ott normálisan élni.
2009. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű Oroszországnak, bár a kínaiak az alattomoságukkal azért elég ütősek tudnak lenni.
2009. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az oroszoknak, de az is lehet, h kb egy szinten vannak már. De akkor is az orosz hadsereg az ütőképesebb, több tapasztalatuk van, nagyobb hagyománnyal, több jó mérnökkel .. ne feledjük, h Bonaparte Napóleonnak és Hitlernek is sikerült belebukni, na meg az Usával is ügyesen sakkoztak a hidegháborúban ...
2009. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%
Kinának van a legnagyobb hadserege minden téren,de a technikájuk nem az igazi fölleg másolnak még.Jelenleg az oroszok fejlettebbbek.
2009. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim válasza:
100%

A kínai fegyvergyártás nagyjából kimerül a másolásban, némi változtatással. Többnyire az orosz technikát másolják, de egyébként bármit, amihez hozzájutnak. Viszont minőség terén nem veszik fel a versenyt a fejlett országokkal. A hadseregük kétségkívül a legnagyobb a világon, de a technika és annak használata, elmarad az oroszokétól.

Pl. az Ak gépkarabély eredeti és kínai változata is volt a kezemben, de az életemet inkább az eredetire bíznám.

2009. jún. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
51%
Nem a ruszkik győzték le Hitlert egyébként. Akkor szovjetúnió volt nem csak Oroszokból állt! Szerintem csak Oroszországot összehajtogatta volna,de ott voltak a jenkik meg az angolok IS a tengelyhatalmak ellen.
2009. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
71%

A válasz megírásának időpontja: 18:58

Boccsi de te k*rva hülye vagy...-.-ˇ"

Hitler 1 kalap sz*r volt oroszok ellen...Azt miért nem hozza fel senki hogy német katonákat 10 évig kellet b*szogatni hogy mennyen háborúzni meg felkészültek rendesen...Orosz katonának reggel mondod már megy is délután a harcba!!!Megkérdeztem töri tanáromat mi lett volna ha oroszok így felkészülnek hát egyértelüen uralnának mindent...Szovjetunió meg Oroszország szinte ugyan az...pfff sőt az ukránok még segítették is németeket meg az oroszokkal voltak konfliktusok.Ne mond már nekem hogy azoknak a pár milliós államoknak volt valami beleszólásuk...Oroszország 90%ban simán felér szovjetinunió erejével

Az oroszokat utálták mindig mert nagy volt erős és legyőzhetetlen mindenki kikezdett velük de egész európa semmit nem ér ellene...

Usa-nak lenne esélye max...De szerintem USA-t könnyen le lehetne bombázni mert ott mindent ismerünk az oroszoknak lehetnek titkai szibériában és nem tudják majd az elhízott mekis katonák h na hova b*sszák a bombát.

Kína az meg csak lopni tud meg sokan vannak....

2010. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
64%

De azért mert utálja mindenki a "ruszkikat" nem kéne lebecsülni...3x annyi atom kéne oroszországra és nehezebb lenne sokkal lebombázni...USA-t 2 nap alatt...

De aki ezzel nem ért 1et oké...De azért ne mondjátok nekem hogy Hitler összehajtogatná oroszországot pff....ez vicces

2010. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!