Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ki mennyi ponttal került be a...

Ki mennyi ponttal került be a honvédségbe (szerződéses állományba)? A felmérőn mennyi pontot sikerült szereznetek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én 297 pontot szereztem 4 hónapja és azóta semmi!:(.

2012. máj. 6. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
348. De a fizikai felmérőn elért pontszám nem a legfontosabb kritérium. Az egy huszadrangú dolog. 260 pont elég. Nem fogják előbb behívni a magasabb pontszámot elérteket, mert nem az a döntő szempont a rangsorban, ha egyáltalán van ilyen. Egyébként van aki már több mint egy éve vár, szóval ha mindenáron be akarsz kerülni akkor türelem. De szerintem nem érdemes túl sokáig várni.
2012. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sok a túljelentkezés, ezért én is hivatásosan próbálkozok meg vele (KPTSZI) sokan mondják, hogy nem jó, mert mint kezdő tiszthelyettes mindenki át néz rajtad, de inkább nézzenek át rajtam mintsem, hogy csökkentsem az esélyem a bekerülésre szerződésesként .
2012. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a normális és hasznos kommenteket!
2012. máj. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!