Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyi idő lehet még Szíria...

Mennyi idő lehet még Szíria és Iránnal való háborúba sodrodására a nyugati országokkal? (több lent)

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy kevesebb mint 2 hét!

törökországnak lelőtek egy vadászképüket, most törökország nagyon pipa!

A nyugat rávette Dél-koreát hogy ne vigyen több olajat Iránnak!


Szankciót vezet be a nyugat kelet ellen! A kérdés melyik fé támad hamarabb, én úgy gondolom hogy a háború elkerülhetetlen, lehet hogy olyan szövetségi rendszerek jöhetnek létre amire a nyugat ráfázhat, Mit gondoltok?


2012. jún. 26. 21:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
13%

az elozo vagyok szerintem biztos hogy tobb mint 2 het,szerintem nem eleg csak a nyugatiak reszerol nezve 2 het hogy megszervezek az akciot,de ugyse ok fognak tamadni,hanem iran

De ezeket te honnan veszed?-engem is erdekel ez az egesz

2012. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Én úgy vélem, hogy nem a terroristák a hibásak. egy ördögi kör van, ők így keresik az igazsgukat!


Te tényleg , elhiszed azt amit az usa mont a terroristákról?

Ted fel a kérdést?

Ki pénzeli a terroristákat?

KI ad nekik több zsák pénz?


-tudod kik adják ezeknek az országnak a pénzt és a fegyvert? Az usa kormánya és a gazdag europai országok, kanada és mexiko is!


Nekük cél a háború, nekik cél az hogy az olajért bármilyen árron hozzá jussanak!


A terroristák, nem terroristák -hanem vallásos emberek a dzsihád szentélyében teszik azt amit tesznek, tudod miért van ez? Azért mert a kereszts háborúk során europából több ezer katona ment el keletre és ölte meg az ott lévő emberek családjait, gyerekeket -akik túlélték azok nem felejtettek és bosszút esküdtek azért amit tett velük a kereszténység, ezt a háborút nem a Mohamed vallás kezdte -hanem a nyugati!


Egy ördögi körben élünk, amit nem mi teremtettünk-de majd nekünk kell megoldanunk!

2012. jún. 26. 21:39
 3/47 A kérdező kommentje:
Hogy honnan veszem, nagyon egyszerű, olvasom!
2012. jún. 26. 21:41
 4/47 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam. Meg olvastam azt is, hogy Oroszországnak például nem tetszene, ha megtámadnák Szíriát, úgyhogy akkor gondolom ők is beszállnának. Akkor már kétségkívül nagy buli lenne itt...
2012. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

De a mai keresztények nem tehetnek róla hogy háború volt régen.


A mai oroszok sem tehetnek róla hogy kommunizmusról és hogy milliók haltak meg a vörös csillag miatt.


A mai németek sem tehetnek arról ami a II. világháború idején tötént.


Bosszút esküdtek?

Akkor mi is bosszuljunk meg a törökökkel hadban álltunk?A törökök szeretik a magyarok és rokonnak tartsák nem ellenségnek.Ez kölcsönös.Mi már kibékültünk velük.


Olaj?Az USA-nak rengeteg olaja van Texasban.A benzin még a magyar fizetésekhez képest is olcsó.


Miért pénzelné az USA a terroristákat?A zsidók utálják a muszlimokat és ki akarják őket irtani.Ez kölcsönös.

2012. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
De en azt olvastam h nem Del Korea veszi Irantol az olajat,nem hogy amit te irtal hogy Iran veszi Del Koreatol
2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

utolsó, az usa mindenhol ott van, hazánk ban is!


Az lmp-a usanak csinál politikát, a fidesz a kínaiaknak, a mszp a zsidóknak, a jobbik pedig (magam sem tudom, hogy kinek és hogy honnan szerzik a forrásaikat)


Tehát hazánkban is itt vannak. Az usa olyan mint egy virus, mindenhol megvetti a lábát, nem érdekli az emberi élet, a szenvedés az éhezést, nem érdekli semmi-csak a ő saját országa és a benne élők elhizott emberek tömege!


-Amég 20 éveskorig élnek afrikában a éhező ember tömegek, addig amerikában 50 évig élnek egészségtelenül, elhizottan dohányosan, alkoholizálva(persze tisztelet a kívételnek)!


Ne vegyük ide törökország és hazánk helyzetét, teljesen más koncepció volt, az nem népírtás volt-hanem háború(olyan mint az első vagy a második vh)

A keresztes háborúk idején pedig népírtás folyt, nem csak bizáncot érintette ez a dolog, nem csak törökországot hanem az egész keletet!

Radikális elmék vannak jelen, mindenhol ebben a világban!


-Miért pénzelni az usa fegyverekkel a keletet és pénzzel?

Azért mert ez később neki is pénz lesz, vagy más források iránt írányúl a támadás: [link]


Az usa célját nem ismerem pontosan, de kesejúként bánik a világgal, nem a gazdaságára irigykedem, hanem sajnálom hogy mire használja fel!

2012. jún. 26. 22:05
 8/47 A kérdező kommentje:

[link]


Lehet össze keverem nem tudom, egészicsd ki... Minden esetre érdekes, hogy hova elnem nyulik a nyugat keze, és hogymilyen hatással van más országokra.. Nem érvényesülhet a szabad akarat, mert befolyási körökben élünk, lélegzünk, érzünk,-Az emberi tudat nem más, mint egy befolyásolható eszköz, amit nem hagynak érvényesülni!

2012. jún. 26. 22:08
 9/47 anonim ***** válasza:
46%

Afrika?Most komolyan?

Ők saját maguknak köszönhetik hogy elmaradottak meg civilizálatlanok és kulturálatlanok.


Ne gyere a zord időjárással mert Izrael abban a porfészekben is tudott egy nyugati szintű országot csinálni.Abból gazdálkodnak ami van és ami lehet.


A negroid rassz más.Alacsonyabb az IQ szintjük jóval mint az átlag fehérnek.

Egy alsóbb rendű rassz.Nézd meg a fehérek mit építettek 1000 év alatt és nézd meg hogy a feketék mit.Ezért a negroid rassz alsóbbrendű.

2012. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Csak a fegyvereket akar a hires AK47-est is a feherektok az oroszoktok csortak el meg igy tovabb sorolhatnam mert ok nem kepesek feltalalni semmit maguktol
2012. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!