Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Elég lesz így 1 hónap a...

Elég lesz így 1 hónap a felkészülésre? :S

Figyelt kérdés

Augusztus 22 én megyek az erőnlétire ez 1 honappal elöbb van mint ahogy elsönek mondták és elég rosszul állok .

15 fekvőnél és 40 felülésnél. Elkezdtem intenzívebben edzeni tehát napi 4km-t futok nem tudom hogy elég lesz plussz minden nap nap emelem 2-3 al a fekvőtámaszokat de kicsit idegesít hogy nem fog sikerülni.

Elcsesztem mert elkezdhettem volna hamarabb is edzeni de fene gondolta hogy behívnak és ma kaptam a telefont hogy jelentkezhetek . De minden képpen elakarom érni hogy felvegyenek csak a kérdés hogy ennyi idö alatt sikerül e felkészülnöm .


2012. júl. 26. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így tanultam meg fekvőtámaszozni

Hétfő: 15, K:20 , sz 25. cs:30 p:35 Jöv héten meg hétfőtöl 20-al kezdek. De ez kicsit hosszabb folyamat, mint amennyi időd van.

2012. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ahogy néztem kb 40-50 fekvöt kéne lenyomnom remélem sikerül valahogy összehoznom meg olyan 70-80 felülést .

De ha reggeltöl estig kell is edzenem akkor is meg csinálom valahogy vagy is nagyon remélem

2012. júl. 26. 19:26
 3/5 ThorgilsX ***** válasza:

A neten van a 100 fekvő és 100 felülés program,keress rá, igazítsd magadhoz és csináld.Ha nagyon akarod sikerülni fog.


Ne feledd, minden agyban dől el.Ha úgy érzed hogy már egy se megy, csinálj még 5-öt, ha nem sikerült szabályosra akkor megint 5. Ezt a +5-öt inkább lassan szünetekkel(ne tedd le a térded!) de szabályosan csináld meg.

2012. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mocskosul nyomni kel és akkor sikerül de az a lényeg kipihenten jelenj meg !!! utolsó napokba csak laza edzéseket tolj pl.:kocogás , ha meg netán nem sikerül ,el mész másodfokra és ott azt fogják mondani ,majd az alkulaton belül megcsinálod amikor már bevonultál ,kapsz 6hónapot felkészülni ;)
2012. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
másodfok ? én erről még nem halottam. Nyomom nagyon most a felülés meg a fekvőt aztán az alkalmassági elött 2-3 nappal leállok
2012. júl. 30. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!