Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Fiatal, hajadon nő ha asztrofizikából, kvantumechanikából, plazma és rézecske fizikához ért hol helyezkedhet el? Mármint sok mindenkitől hallottam, hogy katonai szakágon szoktak, de a valóságban ezzel mi a helyzet? Mit gondoltok arról ha egy magyar származású ember külföldön szolgál? Tőlem ez egy kicsit idegen, de itt nem hiszem, hogy sikeres lehetek abban amiben igazán jó vagyok! Én konkrátan az USA-ra gondoltam, mert ott foglalkoznak a legtöbbet technológiákkal is és felsőfokon beszélem az angolt. Ja és persze még valami ami egy kicsit leviszi az önbizalmamat az az, hogy nő vagyok!
2009. júl. 16. 20:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi még valamit kifelejtettem!!! Ahoz, hogy ezekkel(fent leírtak) ott eltudnék helyezkedni ahoz nekem is katonának kell lennem???
2009. júl. 16. 20:49
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és egy kicsit értek a törihez is.
2009. júl. 16. 21:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy sokat kérdezek!:) Előrre is bocso!
2009. júl. 16. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Katona nem lehetsz amerikában, ahhoz állampolgárság kell, azt pedis csak sok év alatt adják meg.

De nézegesd a fejvadászok hiordetéseit, küld el az önéletrajzod egy-két fejvadászcégnek és akkor állást valószínű találnak neked.

2009. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Kezdhetnéd a helyesírással...

Sztem kamu a kérdés.

2009. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 21.31


Egyébként még mindíg nem értem, hogy az asztrofizikától, kvantimmechanikától hogy jutottál a katonaságig.

2009. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csakis külföldön próbáld!
2009. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól láttam a 3. kamu a kérdés csak azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy mit gondoltok erről az egészről.
2009. júl. 17. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!