Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tudtok Budapesten céllövöldét...

Tudtok Budapesten céllövöldét ahova 18 éven aluliak is bemehetnekk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
egy tetszőleges putri közelében:)
2012. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

céllövölde az az, amikor a várásban el kell találnod a hurkapálcát, és megkapod a plüssállatot nem?:D

[link]

márpedig az ilyenhez nem kell 18évesnek lenned.

2012. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyanra gondolsz ahol éles nagykaliberű fegyverekkel lövöldözhetsz akkor oda nem mehetsz 18 év alatt. De van olyan lehetőség a legtöbb helyen hogy beengednek de ott csak légfegyvereket használhatsz, illetve töltetlenül megtekintheted az éles fegyvereket is. Ilyet nem tudom hogy hol van de hallottam hogy ilyenre van lehetőség.
2012. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
# 2/3 : Nem , nem olyanra gondoltam ,hanem olyanra amit a # 3/3 írt. Hát szomorúan hallom hogy arra nincs lehetőségem :S Amúgy jövőre fogok elmúlni 18, árakról tudtok valamit mondani , mondjuk 1 óra mennyi ?
2012. júl. 29. 15:51
 5/5 kovpet ***** válasza:

18 év alatt is mehetsz lőtérre, nem tudom, hogy miért mondják hogy nem.

De egyszerű megbizonyosodnod erről. Hívj fel egy lőteret és beszélj a lőtérvezetővel, egyből kiderül. Aztán menj le és lőj és írd meg ide hogy mi volt :)

2012. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!