Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az USA, Oroszország, Kína és...

Az USA, Oroszország, Kína és az EU összefogva miért nem bombázzák vissza az őskorba együttes erővel Izraelt és Iránt, hogy ne kelljen az egész világnak amiatt atomapokalipszistől rettegnie, hogy ez a két bolhafingnyi ország morog egymásra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 21:24
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ha ez a két ország nem morogna egymásra, az iraki háború óta jóformán világbéke lenne.
2012. aug. 16. 21:25
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert az EU-USA kettős Izrael barát,míg az oroszok Irán mellett állnak.OLAJ.

Az ilyen konfliktusoknál nem a méret a lényeg..

2012. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen érdekek vannak Izrael és Irán mögött, de én már belefáradtam, hogy civilizált európai demokrataként, két ilyen szellemileg és tudományosan visszamaradott porfészektől függjön a jövőm.


Magyarország és Szlovákia között vagy Hollandia és Belgium között vajon miért nem tör ki ilyen annak ellenére, hogy ezek a népek se csípik igazán egymást? Azért mert mi civilizáltabbak vagyunk.

2012. aug. 16. 21:28
 4/27 asmosys ***** válasza:
72%
Izrael valaha is, fenyegetett meg támadással valamilyen országot?
2012. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%
Igen, nem is egyszer tette meg. Mint ahogy a kérdező is tudja, Iránt megfenyegette.
2012. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 asmosys ***** válasza:
68%
A "megvédjük magunkat" fenyegetés?
2012. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem éppen fenyegetés, de volt ennél több is. Mellesleg Irán sem fenyegetett meg senkit.

"Benjámin Netanjahu miniszterelnök és védelmi minisztere, Ehud Barak amellett van, hogy Izrael még a novemberi amerikai elnökválasztás előtt mérjen katonai csapást az iráni atomlétesítményekre - írta pénteki számában a Jediót Ahronót."

Nem konkrét fenyegetés, de azért nem is a barátság jele...

2012. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha én dönthetnék, demilitarizáltatnám az egész térséget, a kipás zsidóktól meg a turbános Allah-fanatikusoktól is elvenném a fegyvereket. Mindet. Még a kést is műanyagból gyártatnám nekik. Aztán harcolhatnak a gyerekek homokkal meg kecskeszarvval.
2012. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert a zsidók már lényegében megvették USA-t és az EU-t
2012. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Szeretem az ilyen kérdéseket. Hol merülhet ez fel? Felső tagozatban? Inkább alsóra tippelnék. Meg a rá adott szakértői válaszok is jók: mer a zsidók megvették az eut! Gratulálok!
2012. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!