Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » ZMNE-en vannak külföldi...

ZMNE-en vannak külföldi tanulmányutak?

Figyelt kérdés

[link]


8.bekezdés:


A ZMNE fontosabb külföldi partnerei [szerkesztés]

Führungsakademie der Bundeswehr, Hamburg, Németország

Universität der Bundeswehr, München, Németország

Defence College of Logistics and Personnel Administration, Deepcut, Egyesült Királyság

Virginia Military Institute, Lexington, Amerikai Egyesült Államok

Akademia Obrony Narodowej (Nemzetvédelmi Akadémia), Varsó, Lengyelország

Landesverteidigungsakademie (Nemzetvédelmi Akadémia), Bécs, Ausztria

Akadémia ozbrojených síl Generála Milána Rastisláva Štefánika (Fegyveres Erők M. R. Štefánik Akadémia), Liptószentmiklós, Szlovákia

Univerzita obrany (Védelmi Egyetem), Brno, Csehország

Koninklijke Militaire Academie (Királyi Katonai Akadémia), Breda, Hollandia

Koninklijke Militaire School / Ecole Royale Militaire (Királyi Katonai Főiskola), Brüsszel, Belgium



2012. aug. 23. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Belföldi biztos, hogy van bár nem tudom, hogy ténylegesen tanulmányi útnak minősül e.
2012. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor haverom oda járt, mondta hogy voltak itt angol srácok a Sandhursti Akadémiáról. Azt mondta cserébe majd ők is mehetnek angliába. Na azóta is megy...
2012. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért eléggé csábítónak hangzik a Bundeswehr. Iparilag, gazdaságilag élen járó Németországban tanulni azért biztos színvonalasabb mint M.o-n. De mi akadálya lenne ennek, hiszen az únióban vagyunk, pont az a lényege hogy nincsenek határok. :(
2012. aug. 23. 21:43
 4/5 mr.brown ***** válasza:
Hát figyelj, én most voltam gólyatáborban és a 3-ad évesek szerint sok lehetőség van, az Erasmus program keretein belűl. Gyakorlatban ez nem tudom mennyiben valósul meg. Direkt rákérdeztem hogy ezek mennyire protekció vagy ismeretség függőek, és elvileg semennyire. Valami lehetőségek biztos vannak, gondolom tanulmányi eredményhez kötött.
2012. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2012. aug. 28. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!