Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek katona az egészségügyi...

Lehetek katona az egészségügyi gondom miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egészségügyi problémám az lenne hogy nagy fokú rövid látó vagyok és emiatt nem is emelhetek nagy súlyt elvileg az egyik szemem 9 a másik 8 dioptriás.Fizikai állapotom tökéletes jól futok és járok kondizni is szóval nagy súlyokat is emelek.Arra lennék kíváncsi hogy lehetnék-e emiatt katona lehet merész kérdés de normális válaszokat várok.Előre is köszönöm!

2012. aug. 30. 21:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze mielőtt jelentkeznék a szememet lézeres szeműtétnek vetném alá! :)
2012. aug. 30. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Katona biztos hogy nem, talán rendőr lehetsz... Bár én a rendőrséghez nem értek...
2012. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszodat!
2012. aug. 31. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
katona lehetnél de csak lézeres szemműtéttel, viszont a műtét max csak 6,5 szemmel csinálják meg, idén nyáron voltam én is vizsgálaton és ez az egy ok amiért nem csinálnak
2012. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy miért gondolod azt hogy lehetnék.Egyébként hol voltál megvizsgáltatni?Mert édesanyámnak 10es dioptriváal műtötték és szemüvegnél kül is nagyon jól lát most már neki pedig azt mondták hogy 12ig lehet műteni.De nagyon kíváncsi vagyok hogy miért gondolod azt hogy lehetnék-e katona. :)
2012. szept. 2. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
én Zalaegerszegen voltam ( Kandiko szemészeten egy szakorvos ) ott mondták hogy max -6,5 valamint még a cukorbetegséget kérdezgették nagyon ( ne kérdezd mi köze van a szemhez )
2012. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De azt miből gondolod hogy lehetnék katona?Egyébként Budapestre menny el az OptikMedbe ott megtudnják műteni biztosan!
2012. szept. 9. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!