Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire nehez a felveteli a...

Mennyire nehez a felveteli a hadseregbe?

Figyelt kérdés
ugyertem fizikailag/mentalisan/ pszichologiailag milyen feladatok varnak rad a felvetelin?
2012. szept. 29. 16:37
 1/10 anonim válasza:

milyen hadseregbe.

hol.

hova.

hány éves vagy.


úrsiten a fas.ért ennyire hülye mindenki

2012. szept. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

régebben még leszóltam az olyanokat mint az elöttem szóló, de mára én is arra jutottam hogy miért nem lehet utána járni ? csak egy egyszerű kérdés: hogyan lehetek hivatásos katona- google : első 3 találat gyakori kérdések minimum 3 oldalnyi válasszal és kilinkelt tartalommal, de alatta a 4. google találat egy pdf na ez kell neked : [link]



ebben leírnak mindent: ha tiszthelyetesire ( altiszti akadémia ma már ) akarsz menni akkor annyit kell csinálnod hogy még nem vagy 21, elmész egy toborzó irodába ( meg ne kérdezd hol van '-.- ) ahol majd elmondják mit kell csinálnod


ha tiszt akarsz lenni akkor nemzeti közszolgálati egyetem, ami az érettségis továbbtanuló könyvben is benne van, 23 éves lehetsz max


fizikum: 80 fekvő, 80-100 felülés, 20 húzószkodás, 3200 km futás 13 perc alatt ennyi, ha jobban keresgélsz minimum 10 perc egy álltalános google ismeretekkel akkor hamar találsz olyan pdf fájlokat ahol elmondják milyen a szabályos fekvő és felülés stb.....

2012. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemertem miert van ez az oldal hogyha valaki kiir egy kerdest es altalanos fikazas lesz a valasz? ide az ember segitsegert fordul hozzatok szoval ha nemtudsz vagy nem akarsz segiteni akkor ne irj ide es huzzon a faszara egy medve. az utolso hozzaszolonak meg koszi :)
2012. szept. 30. 18:16
 4/10 anonim válasza:
Azért az a 3200 km sok lenne 13 perc alatt!
2012. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 legion ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne sok.Láttam én olyan srácot,aki 12 perc alatt 3400-at futott le,mondjuk ő nem ebbe az operetthadseregbe készült,és nem oda felvételizett.Ismerek olyant,akit felvettek 17 perc/3200-ra a Honvédségbe,röhejesen alacsony a követelményrendszer.Persze így arányos a fizetéssel,és a munkahely színvonalával,értékével.
2013. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
értelek, méterben nem is sok, na de km-ben azért nem hiszem, hogy bárki lefut 3200-at ;)
2013. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 legion ***** válasza:
Ja,igen.Most nézem,3200 km-t írt.Hát,13 perc alatt,vagy akár 17 perc alatt én is szívesen lefutnék 3200 km-t....
2013. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
:) De persze, hogy le lehet annyit (méterben)!
2013. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 legion ***** válasza:
Méterben?Persze,hogy le lehet futni 13 perc alatt....én futok le 3050-et 12 perc alatt,13 perc nem is kellene ehhez....én nem merek a Honvédségbe felvételizni,mert túl magasról ugranám át a lécet,és félek,hogy leesve összetöröm magamat...Nézzétek meg a táblázatot a követelményeikkel,és lehet nevetni rajtuk...
2013. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szamócaszerelő válasza:
Ha 13perc alatt kellene lefutni a 3200m-t akkor a honvédség 3/4e ki lenne baszkodva, aztán mehetne gátat pakolni aki akar:)
2015. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!