Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 20 éves vagyok jelentkeztem...

20 éves vagyok jelentkeztem szerződéses katonának megvolt az alkalmassági minden okés volt kivéve a szemészet nagyon minimális szintévesztő vagyok mint kiderült vajon ettől független bevonulhatok? Elfogadja az AVI?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok mint te, valahol azt hallani kizáró ok valahol meg senkit sem érdekel, egyik haverom most vonult be zegről és kecskeméti őrszázadba osztották be lövészként, mesélte hogy nálunk is volt egy színtévesztő aki 7 színből csak 4-et ismert fel de ott szolgál vele lövész beosztásban, hallani ezt azt én sok sikert kívánok neked, kíváncsi vagyok rá, de ha nem hívnak be annak a túljelentkezés is lehet az oka, de ha fejlemény lessz léccives írd meg mert engem is érdekelne
2012. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah és azt nem is mondtam, hogy azt mondta a szemdoki hogy nem is fog feltünni soha az életbe a szintévesztés annyira kis mértékü!!
2012. okt. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!